آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خدا کند به دلم خزان نزند

پاییز روستای ریزه پاییز روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

در این روزها که پاییز و خزان به تمام شهر زده است ، خدایا می شود من خزان نکنم .

 

به گزارش ریزه نیوز : دوباره درختان روستای ریزه  خزان کرده اند و هوای روستا دلگیر شده است و تمام زیبایی های دره ی زیبا در برابر زردی و خزان قد خم کرده اند و روزهاست که غروب های اینجا بغضی بر سینه ها می گذارد که قابل وصف نیست .

کافی است که در غروبی به کوههای روستای ریزه سر بزنی و از آن بالا که دو قدم مانده به آسمان و گویا نزدیک ترین به خدایی ، از ان دور دست ها به باغ های روستا نظر کنی ، باغ هایی که تا دیروز سرسبز و پر از هیاهو بوده اند و امروز رنگ باخته اند و در جایی جای این باغ ها درختانی را می بینی که دیگر برگی ندارند و خزان کرده اند .

همین که زردی و خزان و غروب روستا با هم یکی می شوند ، بد جوری دلت خواهد گرفت ، دلت می گیرد که چقدر زود روزهای شاد می گذرند و سرسبزی و زیبایی ها تن به خزان می دهند و ناچار هستند تمام ابهت خود را در سایه ی  پاییز و بادهای این فصل بفروشند .

آری رفیق از این بالا خوب ببین که چگونه خزان زود به زندگی خواهد زد ، پس همین جا از خدا بخواه که به تمام روزهای زندگی ات خزان نزند !

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .