آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زمین جای فرشته ها نیست

تصویری که در دل ها می ماند تصویری که در دل ها می ماند طراح : محمد سلیمی

 یک سال از پروازت گذشت و  روستا هم چنان در شوک است .

 به گزارش ریزه نیوز : یک سال از حادثه ی دردناکی که قلب تمام روستا را به درد آورد گذشت و همچنان روستا سرد و بی روح است و چگونه اهالی روستا باور کنند که دیگر نیستی .

 آری می دانیم که زمین جای قشنگی برای دل بستن نیست و خوش به حال آنان است که دل از زمین و اهلش می کنند و آسمانی می شوند و برای همیشه از این هیاهوی پوچ به سوی معبود می روند و چقدر زیباست که هنوز غرق دنیا و پستی ها و پلشتی ها نشده ای بار سفر را ببندی و دنیا و تمام اهلش را به لقایش بخشی .

 

سال هاست که به این باور رسیده ایم که زمین جای فرشته ها نیست و هرگز فرشته ها در زمین پرواز نمی کنند و تمام خوبی ها در آسمان هاست و ملائک به آسمان ها بال می گشایند و تو هم آرام و ساکت و سربزیر به دل آسمان پر کشیدی و ما ماندیم و باز دنیا !

 

ما در تمام این یکسال همیشه با خود اندیشیدم که چگونه باور کنیم دیگر از میان ما رفته ای و نمی دانیم که همچنان از ان بالا ما را می بینی و از اینکه این همه برای دنیا ،  در تلاشیم به ما نیش خند می زنی و آری تو از بین ما نرفته ای تو با مایی و خواهی ماند هر چند که ما دنیایی باشیم و تو به همین راحتی در آسمان خدا باشی .

 

یک سال نه هزار سال بر ما و تمام کسانی که روزی تو را می شناختند گذشت و من هنوز هم باور نمی کنم که بهترین دوست کودکی مان پرکشیده است و دیگر قرار نیست به یاد ان روزها خاطراتمان را شرح  دهیم .

 

برای همیشه در قلبم خواهی ماند و به یاد ان کودکی ها همیشه به احترام تو تمام قد می ایستم رفیق !

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 19 دی 1394 ساعت 11:14
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .