آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نگاهی به نقل و انتقالات پرسپولیس

مرد یخی دیروز ، محبوب امروز ، ستاره ی فردا

برانکو برانکو انتخاب تصویر : ریزه نیوز

اگر به کارنامه ی برانکو نگاه کنید نا خدا گاه به این نتیجه می رسید که او کارش را بلد است و برای رسیدن به موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

 

به گزارش ریزه نیوز : در روزهایی که هوادارن پرسپولیس نگران به نظر می رسند و هر روز بازیکنی را پیشنهاد می دهند و یکی پور علی گنجی و یکی سید جلال را فریاد می زند ، اما برانکو در ان سوی آب ها در کرواسی در حال ترسیم نقشه ای برای سه جام پیش رو است .

کافی است به همین لیگ گذشته برگردید

در زمان نقل و انتقالات با تمام هیاهو و جنجال برانکو روی چند اسم بزرگ خط کشید که برای خیلی ها اسطوره و ستاره ی ان روزها بودند .

پیام صادقیان

برانکو پیام را کنار گذاشت که روزگاری هوادارن پرسپولیس به خاطر او ایستاده تشویق می کردند و پیام هر بار با حرکت های بچگانه ی خود مشکلی برای تیم بزرگ پرسپولیس رقم می زد از کارت های قرمز بی مورد تا مشت هایی که کارت نگرفت و متاسفانه درد ناک ترین صحنه خمیازه ی آقا پیام در تمرینات پرسپولیسی بود که حال روز خوبی نداشت و با درخشان در نیمه ی پایین جدول...

خیلی زود هوادران دوست داشتنی پرسپولیس گذشت کردند و پیام را بخشیدند و با امدن برانکو خیلی ها بر این تصور بودند که پیام دوباره می درخشد ، اما باز هم توبه ی گرگ مرگ بود و پیام در بازی آسیایی پرسپولیس با ورود بی دلیل به زمین برانکو را مجاب کرد که دیگر به درد پرسپولیس نمی خورم .

گابریل چپ پای دوست داشتنی

گابریل از بین تمام ستاره هایی که در زمان درخشان جذب شدند درخشان تر بود و خیلی زود محبوب هوادارن پرسپولیس شد ، اما به یکباره بعد از تعویض توسط برانکو ، با اعتراضش به تصمیم سرمربی پرسپولیس درهای خروجی باشگاه به ایشان نشان داده شد و در حالی که خیلی ها فکر می کردند به کار سرخ ها بیاید اما برانکو روی اسم گابریل هم خط کشید تا گابریل نمادی نشود به اعتراض بعد از تعویض .

سید جلال حسینی

ستاره ی متعصب پرسپولیس که از سوی سکوها سید با تعصب لقب گرفت در شرایطی که پرسپولیس در آن برهه ی زمان حال و روز خوشی نداشت قید این باشگاه محبوب را زد و راهی تیم های عربی شد ، ایشان بعد از بازگشت به ایران دوباره برای پرسپولیسی شدن نقشه داشت اما برانکو او را نخواست . برانکو برای این نخواستن دلایل منطقی داشت هرچند در روز پایان لیگ هواداران پرسپولیس معترض به این تصمیم سرمربی بودند .

سید جلال در فصل جدید هم بارها چراغ سبز نشان داده است اما باز هم بارنکو اعلام می کند نیازی به ایشان ندارد . البته در کنار سن بالای سید جلال باید در نظر داشت که سبک بازی ایشان هم مورد پسند برانکو نیست ، چون برانکو عقیده دارد دفاع تنها دفع توپ نیست و بعد از مهار بازی باید شرایط به نفع تیم برگردد نه همه چیز خنثی شود .

در فوتبال برانکو دفاع آخر زمین نیست ، دفاع اغاز یک حمله ی همه جانبه است و بهترین فرصت برای گل زدن ، سید جلال قطعا در دفاع بی نظیر است اما برای ادامه ی کار ... !

محمد نوری

کاپیتان باتعصب پرسپولیس هم در شرایطی مشابه از پرسپولیس جدا شد و تعصب را با پول عوض کرد ، حال دوباره در حالی که پرسپولیس جوان شده است و فوتبال مدرن بازی می کند ، دوست دارد برگردد ، حال باید از خود بپرسد چرا در روزهای گرفتاری رفتی و حالا که دیگر نیازی به تو نیست دوست داری برگردی ؟

برانکو می داند چکار می کند

هوادار پرسپولیس نگرانی تو منطقی است ، اما به برانکو اعتقاد داشته باشید شاید به خاطر نخواستن سید جلال و امثال ایشان ناراحت باشید اما باید قبول کنید که هر مربی تفکرات خاص و طرح بازی خود را دارد لطفا بگذارید با خیال راحت بازیکنانی که به سیستم برانکو می خورند جذب شوند .

ما دوباره نیاز داریم به تیمی که صاحب توپ و میدان باشد ، تهاجمی بازی کند ، تیرک ها را به لرزه در آورد و بیشترین گل ها را بزند ، سرعتی بازی کند و همه ی نقاط زمین در محاصره ی سرخ ها باشد .

هوادار بازی های گذشته را دوباره مرور کن تا متوجه شوی که نقطه ی ضعف اصلی ما دروازه و آقا سوشا بوده اند نه مدافعان ، چرا که در اکثر بازی ها تنها یک یا دو توپ به دروازه ی پرسپولیس می رسیدند و باز هم سوشا و باز هم تور دروازه .

هوادار : با داشتن تیمی جوان و یک دست و سرمربی به نام برانکو و مردی به نام آقا کریم خیالت راحت باشد .

این مطلب در سایت ارتش سرخ نیز منتشر شده است  .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 خرداد 1395 ساعت 11:43
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .