آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

استقلال اهواز - پرسپولیس

مدیریت جهانی به سبک مدیران خوزستانی

انتقاد به مسئولان انتقاد به مسئولان انتخاب تصویر : ریزه نیوز

تیم پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی استقلال اهواز را شکست داد که در پایان این دیدار جنجال بسیار زیادی به پا شد.

 

وقتی که هیچ چیز برای آقایان مهم نیست و با تصمیم های سراسر غلط خود می رفتند تا زمین فوتبال را به کشتارگاه هوادرانی تبدیل کنند که در هوای گرم خوزستان فارغ از تمام مشکلات زندگی آمده بودند تا یک فوتبال ببینند .

متاسفانه مسئولانی که از تمام مدیریت تنها چسبیدن به صندلی ها را آموخته اند ، بازی حساس این هفته ی استقلال اهواز و پرسپولیس را در شرایطی از ورزشگاه غدیر به ورزشگاه تختی منتقل کردند که با توجه به عشق خوزستانی ها به فوتبال و از طرفی هم در کورس بودن استقلال خوزستان هر فردی هم که تا به امروز فوتبال را تماشا نکرده بود ، مطمئنا پیش بینی این موضوع را داشت که قطعا تختی ظرفیت حضور تماشاگران این بازی حساس را نخواهد داشت .
وقتی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان با تاخیر زیادی آغاز شد ، همه ی مردم ایران یک سئوال از هیات فوتبال استان خوزستان داشتند : قهرمانی تیمی از خوزستان به چند کشته و مجروح می ارزد ؟

هنوز هم نمی دانیم چرا مسئولان و مدیران پر ادعای خوزستان این تصمیم عجولانه را گرفتند و در تصاویر بسته ی تلویزیونی که به قول جناب گزارشگر توسط بچه ها پوشش داده می شد ، انبوه هوادران پرسپولیس در هوای گرم خوزستان واقعا نگران کننده بود

از طرفی کیفیت افتضاح تصاویر و گزارش بازی که سوهان روح بیننده ها شده بود و تاخیر های گاه و بی گاه  بازی و سنگ باران هوادران استقلال اهواز نشان داد که ما قرن ها با فوتبال حرفه ای دنیا فاصله داریم ، هر چند تیم پرسپولیس فوتبال مدرنی را ارائه دهد

فقط یک سئوال از دوستان و مدیران عزیز خوزستانی ، اگر امشب حادثه ای در خوزستان رخ می داد چه کسی مقصر بود ؟.

از طرفی  هم مدیران بالا دست  زحمت کشیده بودند و بازی رقیب دیرینه پرسپولیس را بعد از این بازی برنامه ریزی کرده بودند و در حالی که باید بازی خوزستان باتوجه به گرمی هوا دیر تر آغاز می شد ، با مدیریت آقایان استقلال اهواز و پرسپولیس  در گرمای خوزستان برگزار شد و در هوای بهاری تهران این استقلال بود که در زیر نور بازی خود را شروع کرد .

 

این مطلب در سایت ارتش سرخ نیز منتشر شده است  .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 04 ارديبهشت 1395 ساعت 16:38
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .