آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تحفه ی استاد حمید درخشان

رضا خاقی فر رضا خاقی فر طراح : ریزه نیوز

هنوز هم مانده ایم که حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس ، با تمام ادعای که دارد با کدامین عقل سلیمی ، رضا خالقی فر را جذب پرسپولیس کرده است .

به گزارش ریزه نیوز  : در حالی که سال های سال بود ؛ حمید خان برای نیمکت پرسپولیس نقشه می کشید و به هر دری می زد تا با هر قیمتی که شده بر این صندلی با ارزش تکیه زند و دوباره نام و نشانی بر سر زبان ها بیندازد ، اما با تصمیمات اشتباهش چنان منفور هوادارن شد که دیگر هیچ کسی با احترام یادی از او نخواهد کرد .

هوادران پرسپولیس متفق القول بر این باور هستند که تنها هدف درخشان از پذیرفتن سکان هدایت این تیم پر هوادار تنها و تنها به دست اوردن غنایمی از این باشگاه بوده است.

سرمربی که رکورد بد ترین خرید های ممکن نیم فصل را در تمام لیگ های جهان شکسته است بعد از خرید بازیکنانی چون تادئو ، میردروقی و خالقی فر ، انصافا چشم بازار را کور کرده است ، حتی بعد از اخراج محترمانه از پرسپولیس نیز همچنان اثرات شوم این مربی بر پیکر این باشگاه نمایان باشد .

با اینکه حمید خان این اجازه را به خود می دهد تا به دلیل پرداخت نشدن حق و حقوقش از این باشگاه شکایت کند ، اما کسی نیست که به ایشان یاد آوری کند تو اساس نابودی این باشگاه را رقم زدی و برای اولین بار کاری کردی تا همه مقام مربی این باشگاه مردمی را به دلالی محکوم کنند و این جرم بس بزرگی است .

اما اگر از تمام این بحث ها بگذریم ، این روزها تحفه ی نحس درخشان سوهان روح هوادران پرسپولیس شده است و با بازی ها ی بسیار ضعیف در خط هافبک پرسپولیس صدای همه را در آورده است .

رضا خالقی فر ، خرید عجیب و غریب درخشان حتی از دادن یک پاس ساده  چند متری به هم تیمی اش که کسی او را تحت فشار هم ندارد عاجز است و تنها چون مترسکی بی روح در میانه ی میدان به این سو و آن سو سرک می کشد و هر از چندی هم نگاهی به پشت سر می اندازد .

خالقی فر ، بازیکن حمید خان درخشان ، در پخش کردن توپ ها در حد صفر قرار دارد و در قطع کردن توپ های حریف نیز دچار فقر فاحشی است . یعنی حتی نمره ی منفی نیز برای وی زیادی است .

از این که این بازیکن در ترکیب تیم برانکو قرار می گیرد خیلی از هوادارن این تیم شوکه هستند ، اما برانکو چاره ای جز ء بازی دادن به این حیف نون ندارد و در حالی که کفشگری و نورالهی جوان مصدوم هستند ، رضا خالقی فر تنها یک توفیق اجباری است برای برانکو .

هوادران باید همچنان تحمل کنند و از بازی  ستاره ی حمید درخشان ؛  فقط و فقط حرص بخورند .  

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .