آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

شما این کاره نیستید ! یادش بخیر روزگاری سرداری داشتیم

به گزارش ریزه نیوز : روزهای طلایی  نقل و انتقالات برای پرسپولیس به سرعت می گذرد و مسئولان پر ادعای این باشگاه به جای تلاش برای جذب بازیکنان مورد نیاز مربی ، هر روز دنبال جلسه ای با برانکو برای تغییر در لیست پیشنهادی وی هستند .

شاید دوباره قرار است فصلی دیگر با جذب ستاره های درخشان ، امثال تادئو ، میردروقی و ... به پایان برسد و همچنان هئیت مدیره  و سرپرست باشگاه پرسپولیس مشغول مصاحبه های بی معنا و بی مفهومشان باشند و سلطان از اینکه صندلی در این باشگاه ندارد بغض کند .

هر چند خیلی از هوادارن این باشگاه به بازیکنان مورد توجه برانکو امید دارند و مورد رضایت اکثر هوادارن پرسپولیس هستند ، اما متاسفانه دوباره بهانه های آقایان شروع شده اند و یک روز اعلام می کنند در این باشگاه سقف قرداد گذاشته اند و  روز بعد اعلام می کنند طاهری حق امضاء ندارد ، پس شما برای چی امده اید و اینجا چه ... می کنید که هوادران باید دوباره نگران و نارحت و یک فصل پر از استرس را سپری کنند .

اقایانی که نامشان را مدیر گذاشته اند ، دنبال سقف قرار داد هستند ، یعنی پرسپولیس با این عظمت بنشید و ببیند که ستاره ها جذب ، تراکتور ، سپاهان و تیم سوم پایتخت می شوند و اگر ته بازار چیزی هم چون ستارهای سرمربی ، درخشان ماندند جذب کنند و لاغیر با بازیکنان دسته دو و سه وارد لیگ جدید شود .

آقایان به بازیکنان خارجی برانکو و کارنامه ی عملکردی ایشان بهانه گرفته اند و این درحالی است که درست همین گروه سال گذشته با شکار ستاره های عجیب و غریب نام خود را در کتاب گینس ثبت کردند و طاهری با همین هیئت مدیره ، شدند خدای نقل و انتقالات نیم فصل دوم .

امروز هم که  دوباره زمان نقل و انتقالات است با هر بازیکن معمولی ساعت ها جلسه می گذارند و بعد هیچ ! گویا قرار است کریس رونالدو یا مسی را جذب کنند که بعد از ساعت ها و روزها نا موفق هستند .

این درحالی است که حتی تعدادی از بازیکنان به شدت علاقه مند پوشیدن لباس پرسپولیس هستند اما آقایان به قدری ضعیف و به درد نخور هستند که برای راضی کردن  آن ها هم ناموفق و سردر گم نشان می دهند .

مدیرانی که از جدب رضائیان ناتوان شده اند چگونه ما دلخوش به بستن قرار داد با بازیکنان مستعد باشیم .

این روزها بدون شک همه ی هوادارن پرسپولیس به یاد روزهایی که مدیر عامل این تیم سردار رویانیان بود حسرت می خورند و از این که به خاطر کارشکنی آقایان ایشان را از دست داده اند به شدت از وزارت ورزش دلگیر هستند .

سردار به خاطر تمام خوشی های آن روزها ، که هر چند عده ای ناسپاس بودند ، مچکریم !

 

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .