آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نوبت به شهرت که برسد چوب حراج بر شرافت می زنند

 

به گزارش ریزه نیوز : یادش بخیر زمانی در این سرزمین عده ای برای شرافت می جنگیدند ، اما این روزها خیلی ها برای شهرت می جنگند و برای رسیدن به صندلی قدرت حتی حاضرند چوب حراج به شرافتشان بزنند .

بازهم حاشیه ، بازهم خیانت به باشگاه پر هوادار پرسپولیس ، بازهم نگرانی میلیون ها هوادار !

 چگونه باور کنیم که تمام این تصمیمات سراسر غلط را زیر سایه ی کلمه ای به نام تدبیر می گیرند وقتی در تمام مدت حضورشان بی تدبیری بوده است و در کنار شعاری به نام امید ، تمامش شده است نا امیدی و یاس برای هواداران سرخ !

آقایان عزیزی که روزی برای تک تک آرای ما تمام ویژگی های یک انسان آرمانی را به ما هدیه می دادند ، حالا بیش از یک سال تمام ما را سر کار می گذارند و به بهانه ی خصوصی سازی ، وعده و وعید می دهند و آن گاه که به پایان روز رسیدند ، هیچ کس برایشان اهلی نبود ، در حالی که هیچ کس حق نداشت بپرسد چه کسی اهلی بودن شما را ثابت کرده است .

اما دردناک تر از وقایع شرم آور مزایده ها ، نوبت به انتخاب هیئت مدیره رسید ، آقایان با انتخاب این گروه چشم بازار را کور کردند و گروهی را انتخاب کردند که حتی به درد چوپانی هم نمی خورند چه برسد به مدیریت باشگاه محبوبم .

هنوز هم سکوت کرده ایم و الکی به خود دلخوشی روزهای خوش را وعده می دهیم در حالی که اگر کمی با دقت بنگریم ، قطع به یقین با امثال طاهری ، کاشانی و عبدی و زادمهر به زودی باید برای سقوط نکردن مبارزه کنیم .

طاهری که با جذب ستاره هایی چون میردروقی و تادئو ثابت کرده است ، خدای نقل و انتقالات است و کاشانی که برایش همیشه ، همه چیز آرام است و زادمهر ...

البته وزارت ورزش در برخورد با کیروش اوج مدیریت خود را در دولت تدبیر و امید ثابت کرده است و نیازی به توضیح ندارد ، چون اگر به همین منوال پیش برود بزودی به عنوان موفق ترین وزیر باید  روش های مدیریتش در دانشگاه ها تدریس شود .

هوادران پرسپولیس حق دارند بعد از سپری کردن یک فصل پر از نا امیدی و تحقیر ، نگران شروع فصل جدید هم باشند ، چون به نظر می رسد این بار وزارتی ها تصمیم دارند با تغییر مدیریت مسئولان باشگاه پرسپولیس ، مدت مدیریت در این باشگاه را به روز و بعضا به ساعت برسانند تا حداقل برای اولین بار نام یک وزیر وارد کتاب گینس شود .

البته نباید توقع بیشتر از این وزارتی داشت که خودش هم نمی فهمد دارد به کجا می رود .

 

صرفا جهت یاد آوری

جناب گودرزی ، وزیر محترم دولت تدبیر و امید ، این باشگاه هر گز نمی میرد ...

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 خرداد 1394 ساعت 18:05
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .