آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بی عرضه ها

همه چیز را باخته ایم ، از غیرت و تعصب به پیراهن  سرخ تا عظمت و شکوه باشگاه محبوب پرسپولیس که سالهای سال بر تاریخ فوتبال این مرزو بوم درخشیده است .

به گزارش ریزه نیوز :این روزها هوادارن پرسپولیس نا امیدانه پیگیر شرایط باشگاه محبوبشان هستند و به خاطر تمام مسائل نگران روزهای آینده و اتفاقات پیش رو هستند و شاید خیلی ها موافق این متن نباشند و عده ی زیادی هم آن را رد کنند اما تنها به خاطر عشق و علاقه ای که سال های سال است به پرسپولیس دارم ، بر خود واجب دیدم دست به انتشار این مطلب بزنم .

 

شفاف می گویم بی عرضه ها مقصر تمام این گرفتاری ها هستند ! و شما هر کلمه ای که می توانید به جای بی عرضه ها قرار دهید!

پیشکسوتان پولکسوت !

شاید این گروه بی عرضه ترین گروهی باشند که سبب شدند تا کاخ آرزوهای سرخ فرو بریزد و این روزها هوادارن پرسپولیس حتی روحیه کری خوانی هم نداشته باشند ، گروهی که همیشه در صحنه بوده اند ، اما نه به نفع و برای پرسپولیس بلکه هر کدامشان به سود خود دست به مصاحبه زدند تا کمی بیش تر از این باشگاه محبوب کسب ارتزاق کنند .

پولکسوتانی که خود را پیشکسوت قلمداد می کنند ، هیچ وقت در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به آنها نیاز داشته است اقدامی نکرده اند و لب به اعتراض علیه وزارت ورزش  و مسئولین ورزش مملکت نگشوده اند  ؛ بلکه به به و چه چه زدند تا شاید از طریق وزارت دو ریال بیشتر نصیبشان شود .

پولکسوتانی که هر روز به دایی و رویانیان تاختند تا با حذف این دو چهره همه کاره شوند و دوباره خوردبین سرپرست شود و درخشان سرمربی !

 

 

وزارت ورزش

همه ی پرسپولیسی ها بر این گزینه اتفاق نظر دارند که وزارت دولت تدبیر و امید ، بیشترین آسیب را به پرسپولیس وارد کرد و با تصمیمات عجیب و غریب و صد در صد اشتباه خود ، ننگی شدند در تاریخ باشگاه پرسپولیس تا برای همیشه در یاد و خاطره ی پرسپولیسی ها بمانند و به بدی از آنها  یاد کنند .

در مدت زمانی که گذشته است خادم و گودرزی هر بلایی که لازم بود را سر باشگاه مردمی پرسپولیس آوردند تا این روزها این باشگاه مردمی به نفس بیفتد و در قعر جدول یکی از گزینه ها ی سقوط لقب بگیرد . البته با این کارها بارها و بارها مورد نفرین و توهین هوادران پرسپولیس قرار گرفته اند.

 

 

کادر مدیریتی

از زمانی که ناجوانمردانه رویانیان را اخراج کردند و سکان مدیریت به پروین رسید خیلی ها از این باشگاه ناامید شدند ، پروین هر چند تصمیم داشت با مدیریت دهه شصتی ابهت را به پرسپولیس برگرداند اما  سلطان علی هم خیلی زود فهمید که به درد این پست نمی خورد و شبانه باشگاه را ترک کرد تا ضمن حذف سردار سرخ ها ، سبب بوجود آمدن مشکلات جدید نیز همین پیشکسوت پر ادعا باشد .

انتخاب های بعدی وزارت ورزش هم صد در صد غلط بودند و از رحیمی ، منتقمی ، سیاسی و ... هم هر کدامشان به جای اینکه کمکی به پرسپولیس کنند خودشان سربار این باشگاه شدند و نشان دادند که خادم در تمام این تصمیماتش اشتباه کرده است .

 

http://s6.picofile.com/file/8180480300/syasi776786.jpg

 

مربیان

شاید کسی به دایی خرده نگیرد چون همه ی هوادارن شاهد بوده اند که آقایان علاوه بر اینکه مانع از خرید بازیکنان مد نظر این  مربی بوده اند ، به ستاره های سابق دایی هم چوب حراج زدند تا عملا دستان این مربی از هر نظری بسته باشد .

اما درخشان ! وقتی  نوبت به نام ایشان می رسد هیچ کس یادش نمی رود که این آقای پر ادعا چگونه به دایی حمله می کرد و به مشکلات فنی تیم دایی معترض بود ، البته هنوز یادمان نرفته است درخشان بارها و بارها وعده ی قهرمانی با همین تیم را داده بود .

درخشان وقتی وارد تیم شد به جای نتایج درخشان با وعده های توخالی و بهانه ی همیشگی من این تیم را نبسته ام شروع کرد و وعده داد در تعطیلات نیم فصل تیمی رویایی اماده خواهد کرد .

 

http://s4.picofile.com/file/8180481426/rahimi_1_.jpg

 

ستاره های پوشالی درخشان

درخشان با خرید های جدیدش چشم بازار را کور کرد و با خرید میردروقی ، خالقی فر و تادو نشان داد که او در کنار مربی بودن شاید شغل دومی هم دارد .

سه خرید درخشان به دو ریال هم نمی ارزند و هیچ نشانی از فوتبالی بودن این خریدها را نمی توان در این سه نفر مشاهده کرد و تنها می توان گفت یک مربی بی عرضه دست به خرید این ستاره ها می زد .

البته اوج شاهکار درخشان در لیست خروج قرار دادن دروازه بان محبوب و تنها مدافع چپ سرخ پوشان بود تا هم میدان را برای جولان دادن سوشای آقای گل باز کرده باشد هم دروازه بان مستحکم خود را از دست داده باشد و صد البته اینکه دفاع چپ خود را نیز عملا تعطیل کرد .

 

http://s6.picofile.com/file/8180480250/sardarsepahghods.jpg

 

بازیکنان

شاید درمیان تمام این بی عرضه ها ، بازیکنان این تیم هم بی نقش نباشند ، تعدادی از این بازیکنان در این فصل لایق پوشیدن پیراهن پرسپولیس را نداشته اند و برای این باشگاه چیزی جزء ضرر نداشته اند ، بازیکنانی که یا مصدوم بوده اند و یا اینکه با درگیری ها و حواشی فقط و فقط در این فصل پول به جیب زدند و هیچ سودی هم برای باشگاه نداشته اند .

مکانی ، پیام ، خانزاده و ... تنها در تمرینات مشکل ساز بوده اند و مربی بی عرضه ی این باشگاه مردمی هم نتوانست انها را کنترل کند و هر روز مشکلی برای این باشگاه بوجود آوردند و یک روز با درگیری ، یک روز با بی انضباطی و یک روز هم با سوتی ها در بازی ها فقط و فقط به این باشگاه ضربه زده اند .

 

http://s4.picofile.com/file/8180480350/zirtasvir.jpg

 

چند جمله با هوادارن

شاید یکی از مهم ترین دلایل ناکامای های اخیر و گرفتاری های این باشگاه میلیونها هواداری باشند که می توانستند سد محکمی در برابر آقایان  باشند و مانع از تصمیمات غلط وزارت  باشند ، اما متاسفانه هر بار که نوبت به آنها رسید میدان را خالی کردند تا هر .... از راه نرسیده ای برای این باشگاه تصمیم بگیرد و با نفهمی تمام پرسپولیس را به باتلاقی هل دهند که حال نتواند از آن بیرون بیاید .

وقتی هوادارن پرسپولیس توانستند مانع از برکناری مدیر عامل سابقشان توسط دولت احمدی نژاد  شوند و سبب ابقای وی شدند ،  چرا وقتی نوبت به دولت روحانی و گودرزی رسید پا پس کشیدند و دست به دعا شدند تا امثال پروین برای این باشگاه تصمیم گیری کنند !

در پایان فقط به یک جمله اکتفا می کنم .

 

از ماست که بر ماست .

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 14 فروردين 1394 ساعت 17:06
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .