آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فدراسیون نودی ، نود انضباطی ، استیناف نودی !

کد خدای ده که مرغابی بود !

ریزه نیوز : برنامه ی نود اعلام کرد فردا به دلیل آلودگی هوای تهران ، مدارس جنوب شرقی تهران تعطیل است اما مدارس جنوب تهران  به هیچ عنوان تعطیل نیست !

وقتی نود همه ی کاره ی فوتبال ایران شده است ، دیگر چه نیازی به فدراسیون خنده ، کمیته ی انضباطی و کمیته ی علیپور است ؟

 

سال ها پیش وقتی برنامه ی نود به روی آنتن می رفت خیلی ها از دیدن یک برنامه ی ساده و با صداقت لذت می بردند و از اینکه صادقانه فقط و فقط به حواشی و مشکلات فوتبال می پرداخت از آن به شدت رضایت داشتند تا اینکه هر چه از مدت زمان آن می گذشت ، بیشتر و بیشتر دچار غرور می شد و در حالی که در سال های اخیر مردم از فوتبال سیاسی به شدت زده و خسته شده بودند این نود بود که رویه ای چون فوتبال در پیش گرفت و برنامه ی ورزشی نود شد میتینگ سیاسی !

اما گویا این روزها نود پایش را فراتر گذاشته است و  مقام فدراسیون فوتبال ایران را یدک می کشد . فدراسیونی که سال هاست انگار به خواب عمیق فرو رفته و این نود است که بر صندلی فدراسیون خنده تکیه زده و پادشاهی می کند .

به نظر می رسد دیگر در فوتبال این مملکت فدراسیون حکم نمی کند و این برنامه ی عادل خان است که دلش بخواهد لیگ را تعطیل می کند ، دلش خواست بازی ملی برگزار می کند و دلش نخواست هیچ خطای مسلم پنالتی ، پنالت نیست .

اما در آخرین تصمیم عجیب و غریب برنامه ی نود پیام صادقیان را محکوم می کند در حالی که هیچ گاه به خاطر چنین برخوردهایی(که از دید داور پنهان مانده ) ، هیچ بازیکنی محروم نشده است .

حال یک سئوال بی پاسخ در ذهن هر بیننده ی این برنامه ی نقش می بندد که، چرا در همین لیگ خیلی ها محروم نشده اند در حالی که  خطاهای شدیدی مرتکب شده اند  که مستحق کارت قرمز بوده اند هیچ گاه کارت نگرفته اند! نکند در این لینگ فقط تیم پرسپولیس بازی می کند و دیگران به تعطیلات نیم فصل رفته اند .

حال همه ی هوادارن پرسپولیس از کمیته ی انضباطی نود در خواست توضیحات بیشتر در مورد اخراج پیام صادقیان دارند .

در فوتبالی که:

 برنامه ی نود برایش تصمیم گیری می کند و کاپیتان تیم ملی بازیکن به تیم ملی معرفی می کند ، ترکی قهرمان لیگ انتخاب می کند ، شوالیه خود را بهترین مدیر ورزشی می داند ، هواردان حق دارند که از ورزشگاه ها فراری باشند .

 


استفاده از این مطلب فقط با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 دی 1392 ساعت 13:54
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .