آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لطفا با هوادارن پرسپولیس صادق باشید

ریزه نیوز: دردم این نیست که دیوانه ام ، رنجم از این است که دیوانگان ،عاقلان را دیوانه می خوانند!

امروز قصه ی تیم محبوب پرسپولیس گویا داستان رستم دستان شده است و به اجبار باید از هفت خان که نه ، از شش خان بگذرد تا اگر خواستند و دوست داشتند این تیم پرطرفدار قهرمان شود .پرسپولیس

برگردیم به عقب ،نه خیلی ، لازم نیست به لیگ های قبل برگردید و دردهایتان تازه شود ، در همین لیگ بمانید .

وقتی سردار تمام ستاره ها را درو می کند و برای تیم دوپینگی و زردک ها چیزی جز ته خرمن نمی ماند و حتی می تواند دهنوی را از حلقوم (بخوانید دیو صنعتی فوتبال ایران ) بیرون بکشد و بد جوری زردک ها رو دست می خورند و از طرف دیگر دوپینگی ها که تا دیروز دنبال شاه ماهی نقل و انتقالات لیگ بودند و در تورشان جز لاکپشت ، چرخنک و غاز چیزی نمی افتد، علاقه مندان تیم دوپینگی که تا دیروز قرص های نیرو زا را مجاز معرفی می کردند ، وقتی دیدند در تمرین امیر ،فقط علی لیسانسه ی معروف مانده است ، لیگ را چند صباحی عقب انداختند که شاید رقیب دیرینه ی سرخ ها کمی به اوضاع نابسامانش سروسامانی بدهد .

داستان جالب تر می شود جایی که فدراسیون خنده در اقدامی باور نکردنی و به دور از جوان مردی پول پیرمرد دوپینگی ها را می دهد تا بازیکن پنالتی زن این تیم تنها با ادعای خودش سر از تیم عربی در نیاورد . درست در همان هیاهو خداوند مکر ، مکر کننده ها را به خودشان بر می گرداند و سردار دست روی ستاره ی تیم باشگاه عجمان ، ستاره ی طلایی ، خلعتبری می گذارد ، اما پولی در جیب مدیر عامل پر تلاش سرخ ها نیست . به هر دری زد دری به رویش باز نشد و به یکباره هوادران پرسپولیس فریاد زدند برو سراغ فدارسیون ، اما در این فدراسیون به روی مدیر عامل سرخ ها مطابق معمول بسته بود .

با تلاش های سردار سرخ خلعت جذب شد و روسیاهی ماند به...

وقتی دیدند این پرسپولیس روز به روز بهتر می شود ، می رسیم به بازی که هواداران داماش به بازیکنان پرسپولیس توهین کردند و این شد بهانه ی برای آقایان تا ترمز تیم دایی را بکشند ، لطفا تعجب نکنید که چرا تیم رقیب توهین کرد ، پرسپولیس محکوم شد و از این تیم کسر امتیاز کردند، چون این تیم پرسپولیس است .

امتیاز کسر شد ، اما پرسپولیس مهار نشدنی بود ، داور غش کرد تا پرسپولیس غش کند ، اما دیدند این تیم افتادنی نیست ، به جرم اینکه مربی تیم شفاف سازی کرده است ، محرومش کردند تا تیم با روحیه ای ضعیف به شهر کرمانی برود که هرگز در این شهر پیروز نشده بود ، چه شد ، اما اشتباه کرده بودند و این تیم کرمانی بود که مغلوب شیر زخمی شد و داستان تلخ شش تایی ها برای چهار تایی ها تکرار شد !

به یکباره قضیه ی جالب دهنوی پیش آمد ، لطفا با دقت این مورد را پیگیری کنید ، سایت آقایان چند ساعت مانده به بازی در سکوت کامل تیتر می زند ، دهنوی محروم است ! چرا در کمال آرامش ، تا از پشت به این تیم مردمی خنجر بزنند و به جرم استفاده از بازیکن محروم 3-0 ملوان برنده ، طبق همان قانونی که تیم دوپینگی بارها برنده شده است .

بگذریم ؛ در تصمیمی جالب و خنده دار ، در یک بازی مسخره ، بهترین ستاره های پرسپولیس را می گیرند ، به بهانه ی بازی در تیم امید . کدام تیم امید همان تیمی که آقایان حواسشان نبود و با مدیریت عزیزان از المپیک جا ماند.

باشد ما سکوت می کنیم.

چون هرگز با دوپینگ قهرمان نشده ایم!

هرگز با خریدن ابراهیم توره ، محمد نظری ها و جمشیدی و ... قهرمان نشده ایم.

هرگز با پنالتی های ترکی قهرمان نشده ایم .

هر گز با کمک فدراسیون هم قهرمان نشده ایم .

تا کور شود هر آنکس که نتواند قهرمانی پرسپولیس ببیند .

 


استفاده ای این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 دی 1392 ساعت 19:19
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .