آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

این پرسپولیس مهار نشدنی است

هوادار پرسپولیس به پا خیز و مغرورانه به آزادی بیا ،امسال هردو جام از آن ماست !

http://www.inn.ir/Images/News/Larg_Pic/4-6-1391/IMAGE634814877883144531.jpg

ریزه نیوز : در حالی که خیلی ها منتظر بودند تا شاهد باخت پرسپولیس باشند ، در یک بازی سخت و نفس گیر این ستاره های دایی بودند که در زمین ناهموار انزلی یاران ملوان را مبهوت قدرت خود کردند.

 

اما در این بازی چند نکته ی اساسی بیشتر مملوس بود .

1)  – دوندگی زیاد بازیکنان پرسپولیس : در چند سال اخیر هر آنچه از پرسپولیس در ذهنمان مانده است بی تفاوت بودن بازیکنان این تیم در قبال توپ گیری و دوندگی بسیار پایین این تیم که سبب می شد پرسپولیس را در حد یک تیم معمولی به حساب بیاورند .اما امسال با تفاوت های بسیاری د راین تیم به چشم می خورد که یکی از آن موضوع دوندگی بیش از حد و در بسیاری از مواقع فراتر از یاران دایی است .که می توان این موضوع را به فال نیک گرفت و با خیال راحت از اینکه سن تیم پایین است به قهرمانی این تیم محبوب بیشتر امیدوار بود .

2)  جنگندگی باور نکردنی هافبک های دفاعی تیم: نقطه ای که بیش از هر جای زمین در سال های اخیر ملموس بوده است .تنها کافی است کمی به عقب برگردید و درگیری های این نقطه ی زمین امسال را با سال های گذشته مقایسه کنید .مثلا زمان مازیار زارعی .در این نقطه ی زمین امسال جوان پرسپولیس به قدری خوب ظاهر شده است که فقط و فقط کیروش می تواند از او چشم پوشی کند .رضا حقیقی جنگنده را در میانه زمین تجسم کنید .بازی مس و پرسپولیس که وقتی بازیکن حریف در میانه ی میدان روی وی خطا می کند این یار مس است که راهی بیمارستان می شود .حال یک سئوال پیش می آید که نکونام چقدر برتری نسبت به حقیقی دارد .کاش کیروش کمی دیدش حرفی تر بود.

3)  نیمکت منسجم پرسپولیس : انگار دیگر خبری از مشکلات همیشگی و به قول بعضی ها خبر چین و این مزخرفات کنار تیم پرطرفدار ایرانی نیست .شاید از دید فردوسی پور پریدن مربی دروازه بانان پرسپولیس خنده دار باشد اما این خود بیان کننده ی هماهنگی و رفاقت بالای نیمکت فنی پرسپولیس است .

4)  دروازه بان و مدافعان پرسپولیس : تنها لازم است کمی به عقب برگردیم و فریاد های بی مورد مدافع بر سر دروازه بان و بر عکس در سال ها اخیر پرسپولیس را به یاد آورید نکند درگیری شیث و حقیقی را یادتان برود .اما امسال به قدری این دو خطوط با هم مچ هستند که واقعا سبب غرور و شادی هر هوادار پرسپولیسی .اگر توجه نکرده اید بازی آینده کمی بیشتر در کار دفاعی پرسپولیس کنجکاو شوید .

5)  در فاز تهاجمی پرسپولیس تنها کافی است بگوییم مثلث ویرانگر ،همان برمودای معروف .

با بازی های این فصل پرسپولیس حیف است سکوهای آزادی این همه خلوت باشند .

این پرسپولیس قهرمان است اگر بگذارند .


استفاده از این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 دی 1392 ساعت 16:23
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .