آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

محبوبیت تنها دلیل برکناری سردار

ریزه نیوز : وقتی اعمال صاحبان قدرت در سرزمین روم به اوج رسیده بود و برای خنده و سرگرمی بزرگان سیاست و قدرت بردگان به جان هم می افتادند و درباریان و خدایان رم از به خاک و خون غلتیدن های بردگان لذت می بردند  و به ریش مردمان می خندیدند ،برده ای برخواست و تمام آه و فریاد های اسرا و بردگان را یکی کرد و بر قدرت رم یورش برد و ستون های قدرت رم را در هم شکست .

وقتی فریاد و سخن قهرمانی به نام اسپارتاکوس سراسر رم را فرا گرفت و فوج فوج برده ها شیفته ی او شدند ، حاکمان رم بر او تاختند و با سپاهی عظیم بردگان را قتل و عام کردندو تعداد زیادی به اسارت در آمدند که تاریخ بالغ بر 6000 اسیر یاد کرده است .اما زیبا ترین قسمت زندگی این برده ی سر افراز جایی است که برای کشته و مرده اش هزاران سکه ی طلا جایزه می گذارند .اما کیست که اسپاتاکوس را بشناسد و معرفی کند .به ناچار حکومت معرفی اسپاتاکوس را برابر با آزادی همه ی اسرا اعلام می کند.اسپاتاکوس که قصد معرفی اش را دارد ، به یک باره فریاد می زند منم اسپاتاکوس ،اما در چشم به هم زدنی همه ی شش هزار سرباز برده به جای اینکه زندگی شان را نجات دهند فریاد می زنند منم اسپاتاکوس !

تنها دلیلی که برای از میان برداشتن اسپارتاکوس داشتند فقط و فقط محبوبیت و همراهی مردم بود .

اما امروز به یک باره ورق بر می گردد و عده ای که نمی توان نامشان را به زبان برد و شرمگینم که اعلام کنم پول کسوتان پرسپولیس بد جوری از محبوبیت سردار دل آزرده اند و از روزی که شاهد موفقیت ها و محبوبیت سردار دوت داشتنی شده اند هر روز کینه ها را از نو آغاز می کنند .  با بزرگان لابی می کنند و به فکر تیشه زدن به ریشه ای پرسپولیسی هستند که سال ها خشکیده بود .

در شرایطی دوباره و چند باره قصد برکناری رویانیان را دارند که حتی نمی توانند یک نکته ی تاریکی از کارنامه ی مدیر عاملی بگویند که جز سر افرازی و احترام به هواداران پرسپولیس در کانامه ی مدت مدیریتش نیست .

شاید برای برکناری سردار دلیل قانع کننده ای داشته باشند و این که سردار به کسی باج نمی دهد و از پرسپولیس و هوادارن برایشان هزینه نمی کند . در حالی که سردار هم می توانست با اخلاقیات خیلی از آقایان سال ها بر صندلی مدیر عاملی پرسپولیس تکیه زند و به جای تلاش و زحمت با چاپلوسی در این باشگاه پرهوادار بماند اما محمد رویانیان هیچ گاه به جای تلاش و زحمت در کنار احترام به پیشکسوتان و هوادارن راهی نرفت تا امروز میان بزرگان قدرت و باشگاه تنهای تنها باشد .

سردار می توانست با چند عکس سیاسی و استفاده ی از برند باشگاه در تبلیغات سیاسی سال ها مقامش را در پرسپولیس مستحکم کند ،اما سردار استوار ماند و از احساسات هوادارن سوء استفاده نکرد تا امروز از هر سویی مورد تاختن باشد .

هوادار پرسپولیس اگر سکوت کنی سردار رفتنی است و این برای ابد ننگی خواهد شد بر پیشانی من و تویی که سال ها سنگ پرسپولیسی بودن به سینه زده ایم .

هوادار وقتی عده ای با نام پرسپولیس میان کاخ ها آبگوشت و دیزی می خوردند من و تو یا در ورزشگاه سرما و گرما می خوردیم یا جلوی تلویزیون حرص می خوردیم  و زجر می کشیدیم .

وقتی عده ای با نام پرسپولیس و هوادارنش کاخ می ساختند من و تو میان دخمه هایمان دعایمان سرافرازی پرسپولیس بوده است .

پس امروز روز نشستن و تخمه شکستن و تماشای بازی از منزل نیست .

امروز برکناری سردار یعنی خیانت به مردی که به تنهایی برایمان زجر کشید و به باشگاه معنای حرفه ای بخشید و سبب دوباره به جریان افتادن خون در رگ های پرسپولیس شد .

پس خیانت به سردار خیانت به ما هواداران است.

امروز باید فریاد بزنیم منم سردار.

آری هوادار روزگار بدی است ، روزگار چاپلوسی و خودنمایی.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 آذر 1392 ساعت 08:35
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .