آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

غرش شیر در دل کویر

یاقوت های سرخ در دل کویر درخشیدند

،مس لرزید،پرویز 9 تایی شد ،6 تایی ها پیوندتان مبارک،

ریزه نیوز : در روزی که هوای کویر بد جوری تابستانی بود و پرویز تنها برای پاک کردن نام ایمون زاید از دفترچه ی خاطراتش به ورزشگاه باهنر  کرمان آمده بود ،یاران دایی تنها برای جواب تمام نامهربانی ها و سنگ اندازی های کسانی که می خواستند بر سر راه قهرمانی پرسپولیس سدی ایجاد کنند ،چنان بر جدول لیگ تاختند که گزارش گر کرمان چاره ای جز بیان چند باره ی نتیجه ی تاریخی بازی نداشت .

به راحتی نمی توان از کنار بازی روان پرسپولیس در تمام نقاط زمین چشم پوشی کرد ،بازی هماهنگ مسلمان ،خلعتبری و صادقیان ،رضا حقیقی مستحکم و کفشگری در میانه ی میدان ،سید جلال و بنگر دو مدافع بی نقص ایران در قلب خط دفاعی ، حسینی و ماهینی پر تلاش در کناره های زمین ،نیلسون محبوب در خط دروازه و سید صالحی پرتلاش در نوک حمله و دفاع نمی توان گذشت .

در روزی که پرسپولیس روان و تر و زیباتر از تمام بازی های خانگی دهه ی اخیرش مسلط بر توپ و زمین بود و می توانست نتیجه ای دو رقمی در کارنامه ی پرویزخان ثب شود ،با جار و جنجارهای کنار و زمین و درخواست ترک زمین جهت حفظ آبروریزی تنها شش گل به ثمر رسید تا خاطره ی تلخ سال های گذشته ی تیم دوپینگی رقم بخورد و چون پتکی دوباره و چند باره بر پیکر باشگاه دوپینگی فرود آید .

اگر قرار بود نشریه ی ورزشی کیکر به یاران دایی نمره دهد به جرات می توان گفت تمام یاران دایی می توانستند نمره ی عالی از این نشریه دریافت کنند.

هوادران پرسپولیس هوشیار باشید،هیچ کس از قهرمانی پرسپولیس خوشحال نخواهد شد و با کسب این نتیجه دشمنی ها از نو آغاز خواهند شد .

 


استفاده از این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 22 آذر 1392 ساعت 14:38
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .