آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

شعار نژاد پرستانه در ورزشگاه های ایران!

 پرسپولیس قهرمان محبوب افغانستان

ریزه نیوز : در حالی که شعار های نزاد پرستانه رو زبه روز بر دنیای فوتبال حاکم می شوند و فیفا برای جلوگیری از ان روز به احکام و سفت و سختی را اجرا می کند ، متاسفانه در جامعه ی اسلامی ایران بارها و بارها شاهد این گونه شعار ها بوده ایم و هر بار که طرفداران تیمی شعار نزاد پرستانه سر می دهند ، خیلی ها یا کر و لالند یا خودشان را به کری و کوری زده اند و تنها منتظر کوچکترین اتفاقات از جانب هواداران فهیم و میلیونی پرسپولیس هستند تا این تیم را نقره داغ کنند .

 

آقایان آیا افغانستان خارج از کهکشان راه شیری است  و توهین به مردمانی که انگار در مملکت خود نیز حق زندگی ندارند، بی ادبی و تحقیر زندگی در این کشور شعار نژاد پرستانه به حساب نمی آید ؟

آقایانی که حکم یک شبه برای پرسپولیس صادر می کنید، پرسپولیس قهرمان محبوب افغانستان عین شعار نژاد پرستانه است و کسی نمی تواند این را کتمان کند. می دانیم اقایان کارشان را بلد هستند و دخالت در کارشان جرم محسوب می شود .

 هر چند نیازی به توضیح نیست و باید درک کنیم که  هوادران عزیز تراکتور که ادعایشان این است که از رئال و بارسا بهتر هستند و در دنیا هوادار بیشتری دارند توقع بیشتری نباید داشته باشیم .

راست می گویی : از هوادارنی که هنوز بازیکنان تیمشان را نمی شناسند و تنها برای تراختور به ورزشگاه ها می آیند چه توقعی هست که معنای شعار نژاد پرستانه را بفهمند  .

راحت هر چه را می خواهید فریاد زنید  برایمان عادی است ...

 


استفاده از این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 08 آذر 1392 ساعت 15:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .