آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لقمه ای حرام به قیمت اشک میلیون ها پرسپولیسی!

  • شنبه, 30 شهریور 1392 ساعت 16:59

ریزه نیوز : پست ترین حیوانات در دنیای جانوری ،شاید کفتار باشد که در بدترین شرایط ،تنها راه چیره شدن بر شیر بیمار را حمله ی گروهی می بیند و ناجوانمردانه بر شیر خسته و رنجور یورش می برد و بدون توجه به شعور جانوری خود ، سلطان جنگل را زمین گیر می کند .

 

اما آنچه کثیف تر و دردناک تر از حمله ی کفتارها را شاهد بودیم بازی شب گذشته ی پرسپولیس و سپاهان بود .در این بازی انسان هایی جایگاه احسن الخالقین خود را فروختند تا در پوست کفتاری در آیند و شیری را مقابل میلیون ها هوادار به خون کشند .در این شب دردناک کفتارهای گرسنه از گوشه و کنار ناجوان مردانه بر شیر در غل و زنجیر تاختند و بر زمینش زدند.

آقای قهرمانی (بخوانید کفتار)

نیازی به کارشناسی داوری و برنامه ی نود نیست!نیازی به صندلی گردان کارشناس پولکی ،جناب فنایی هم نیست ،یک لحظه کافی است کلاهت را قاضی کنی،هرچند مطمئنم چندی است که به جای کلاه ،روسری سر می کنی !پس لحظه ای روسریت را قاضی کن !

آیا شرم نکردی وقتی برگشتی و روی صندلی های ورزشگاه چهره ی پیرمردی را دیدی که اشک در چشم و بغض در گلو تنها سکوت کرده بود و چون مجسمه ای بی روح بر سر جایش یخ زده بود ،هر چند می دانیم که تو کثیف تر از آنی که دل شکستن پیرمردی برای تو اهمیت داشته باشد .

آقای قهرمانی؛ شرافت را چند فروختی ؟نیازی به توجیه و شلوغ بازی نیست چون تو سالهاست چنین عادت کرده ای و خوردن لقمه ی حرام برای تو  امری عادی است .کدام شرافت ؛شرافتی که به ریالی فروخته ایی شرافت نیست ،جامه ای است کثیف که تنها تو لایق پوشیدنش هستی ،تو حتی لایق پوشش هم نیستی !

آقای قهرمانی تو انسانیت را باختی تا چون کفتاری پیر در پایان عمرت به مرداری بد بو و لاشه ای فاسد برای ارتزاق برسی .پس اف بر تو ....اف بر تو که حتی حیوانی به نام کفتار را هم بد نام کردی !

اما چگونه سکوت کنیم وقتی به عینه دیدیم روبهان و گرگان گرسنه دست در دست کفتاری کثیف داده اند تا پرسپولیس کبیر نتیجه نگیرد و تنها برای چند میلیون ناقابل اشک میلیون ها ایرانی را ریختند تا به جاه و مقامی برسند .

چقدر دردناک است که آقایان  برای خنده ی کودک خود با ناله ی پسر بچه ی پرسپولیسی ،عروسک دخترک خندان خریدند!

همراهان محترم ریزه نیوز به دلیل نداشتن شرایط روحی مناسب ،از اینکه با فاصله ی زیادی از بازی این مقاله منتشر شد معذرت می خواهیم .ضمن آنکه با خیانت داور بازی به دلیل بالا رفتن فشار خونم برای ساعاتی حال جسمی عادی نداشته ام لذا این مطالب شاید نتواند به صورت کامل چهره ی داور ... را  واضح نشان دهد .

مدیر پرسپولیسی ریزه نیوز  

در این پست همه ی نظرات کاربران منتشر خواهند شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 30 شهریور 1392 ساعت 17:15
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .