آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

به احترام چهار تایی ها !

  • دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 07:00

منتظر دربی خاطره انگیز دیگری هم باشید .

ریزه نیوز : همیشه بازی دربی دو تیم پرسپولیس و  تیم دوم پایتخت از حساسیت های زیادی برخوردار بوده است ، اما این بار در روزهای گرم  پایانی تابستان  سال 92 در روز سالگرد حماسه ی شش تایی ها در آزادی به مصاف هم خواهند رفت که با تغییرات زیاد در پرسپولیس تهران  می توانیم شاهد دربی خاطره انگیزی از مردان سرخشپوش باشیم .

 

 

جایی که جوانان علی دایی پرتلاش و دونده با گذشت چند هفته از لیگ اندک فرصت هایی هم به مهاجمان حریفان نداده اند و تنها دفاع اهنین این تیم سه بار توپ را از درون دروازه اش بیرون کشیده است .ضمن آنکه همین خط دفاع بتنی یک بار هم دورازه ی حریف را گشوده است .حال باید منتظر جمعه باشیم و ببینیم آیا حملات برق آسای پرسپولیس می تواند نفس بازیکنان پیر و فرسوده ی استقلال را ببرد یا اینکه  تکنیک ضد فوتبال  امیر ،تاجر عسل بازی کسل کننده ای را رقم خواهد زد ، این درحالی است که همیشه در خاطر ما مانده است تمام دربی های دایی بدون ترس از باخت زیبا و هجومی است به شرطی که عمران زاده به نوک حمله ی تیم دوپینگی نیاید و با بکش زیر  توپ،بازی  بی روح و خسته کننده نشود .

بیشتر ترس استقلالی ها از بازیکنی است که  انگار می تواند زاید این دربی باشد ، خلعتبری که  با تلاش های شبانه روزی سردار سرخ  با تمام کارشکنی ها به پرسپولیس پیوسته است لرزه ای بر هوادارن لیسانسه ی تیم دسته سه ای استقلال افتاده است که انگار بازی را از پیش باخته اند .

اما هوادارن پرسپولیس منتظر هستند تا شاهد دربی خیال انگیز و باور نکردنی دیگری باشند پس باید منتظر باشیم و دست در دهان که آیا می توانیم فیلم زنده ی شش تایی ها را با هم ببینیم .

با هم نگاهی می اندازیم به خاطره انگیز ترین دربی های گذشته !

دربی سال 1350

پرسپولیس 4-0 تیم دوم پایتخت

در این دربی پرسپولیس 4 بار دروازه ی آب ها را باز کرد تا خاطره ای شود برای یاران شش تایی  که برای اینکه این خاطره ی دردناک از یادشان نرود و درس عبرتی باشد برای این تیم ،بارها در این سال ها شاهد نشان دادن این عدد دوست داشتنی از جانب بازیکن عربی ایرانی این تیم بوده ایم .

دربی سال 1352

پرسپولیس 6-0تیم دوپینگی

این باخت ننگی بود بر باشگاهی که  لقب مافیا ی فوتبال ایران را یدک می کشد و خود ننگ فوتبال ایران است .6 گلی که حتی مدیر عامل این باشگاه را مجبور به نابود کردن فیلم این بازی کرد ، غافل از اینکه تاریخ پاک شدنی نیست.

دربی سال 1365

پرسپولیس 3-0 تیم مافیا

دربی 1376

پرسپولیس 3-0تیم کندو دارها

دربی سال 1378

پرسپولیس 0-0تیم دسته سومی

در این دربی معروف با اینکه پرسپولیس 9 نفره شد ، با تلاش های بازیکنان متعصب پرسولیس حتی تیم گروهبان قندلی ها  نتوانست یک گل به این تیم بزند تا بعدها دروغ بزرگی  با عنوان گفتند نزنید  را زمزمه کنند .

دربی  سال 1390

پرسپولیس 3-2 تیم فدراسیون

شاید خاطره انگیز ترین دربی همین بازی باشد ، در این بازی حساس در حالی که تیم دوپینگی تا دقابق پایانی 2 -0 از رقیب دیرینه ی خود جلو بود و پرویز مظلومی که انگار فراموش کرده بود بازی نود دقیقه است با 10 نفره شدن پرسپویس در حالی که بیش از ده دقیقه به صوت پایان بازی مانده بود شروع به شادی کرد ؛هنوز دست های ایشان بالا بود گل اول پرسپولیس به ثمر رسید ،در حالی که اکثر هوادارن پرسپولیس به همین یک گل هم قانع بودند مرد محبوب و با هوش پرسپولیس  دنیزلی محبوب ،با تعویض های طلایی خود بازی 2-0 باخته را به 2-3 عوض کرد و در این شب رویایی در حالی که کسی باور نمی کرد، ایمون زاید با درخشش  مهدوی کیای دوست داشتنی و سایر بازیکنان چنان درسی به تیم دوم پایتخت دادند که پیشکسوتان تیم دوپینیکی این دربی را با نام ده دقیقه ی لعنتی برای خود ثبت کردند.

دربی 1392

پرسپولیس ؟-؟تیم ترکی

به نظر شما این دربی چه سرنوشتی را برای دوپینگی ها رقم خواهد زد .


 

استفاده از این مطلب  با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 شهریور 1392 ساعت 05:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .