آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وقتی شادی چهل میلیون ایرانی به پرکاهی نمی ارزد!

  • سه شنبه, 22 مرداد 1392 ساعت 16:27

ریزه نیوز : کلا ما جالبیم! خنده داریم!

قصه ی ما سر دراز دارد ؛ اگر وقت باشد و گاهی فلش بکی به داستان های باور نکردنی فوتبال ایران بزنیم شاید کمی طنز گونه لب خندی بر لبانمان جاری شود!

 هواداران تراکتور2

 

فصل اول : جواد لالیگایی

 کاپیتان پوشالی تیم ملی ، کسی که به جای پرچم سه رنگ کشورش در مقابل چشمان میلیون ها نفر بوسه بر پول و خودنمایی می زند و در صحنه ای بچه گانه پرچم ملی را با رنگ سراسر دروغ ، تبانی و دوپینگ می زند!

بوسه ی ایشان خشک نشده ، قصد بوسه بر پرچمی کذب می گیرد! قصد سرزمین سوسمارخوران دارد! وطن فدای اسکناس می شود! با وعده و وعید فدراسیون مسخره ی ایران منصرف می شود یا با پول زیاد به یک باره آرزویش خدانگه دار با پیراهن تیم دوم پایتخت می شود!

کاپیتان پول پرست می ماند تا افتخاری شود برای گروه شرم آور! اعتراضی نیست! همه به به و چه می کنند ! سایت گول می نویسد پیروزی فتل بر لیگ مجهول ! عده ای برای عکس گرفتن با آقای بی عرضه صف می بندند!

فصل دوم: محمد رضا خلعتبری

کسی باور نمی کرد که خدا همیشه جای حق نشسته است و دروغگویان و ظالمان را رسوا خواهد کرد! در حالی که آقایان سرحال و شاد از مانع شدن برای رفتن جواد وطن فروش بودند به یکباره سردار دست روی خلعتبری گذاشت! همه شوکه شدند! چگونه ممکن است کسی در ایران باشد و مخالف بازگشت محمد رضا! سردار احساس کرد همه به یکباره بسیج خواهند شد و در یک چشم به زدن بازیکن ملی پوش ایران باز خواهد گشت! اما زهی خیال باطل!

مخالفت ها از نوع آغاز شد، عده ای دایه مهربان تر از مادر شدند و سایت گول نوشت شکست یک میلیون دلاری! یکی در وبلاگش نظر سنجی حمایت از داروهای کمیاب تیتر کرد!  دیگری وابیتمال سرداد!

اما ما می نویسیم تنها حق ما از عدالت این مملکت 45 هزار تومان یارانه است ! یارانه ی چهل میلیون نفر را ر قبال یک میلیون دلار ببرید اما نگذارید غیرت ایرانی پایمال شود!

 

 


استفاده از این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 06:02
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .