آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آرین روبن در پرسپولیس!

  • پنج شنبه, 17 مرداد 1392 ساعت 18:54

ریزه نیوز : در شرایطی که به خاطر اعمال شرم آور برخی از آقایان (بخوانید دارو دسته ی فتل) بوی تعفن سراسر فوتبال این مملکت را گرفته و کسی حوصله تماشا و لذت بردن از آن را ندارد و عده ای عاشق پیراهن سرخ دل به زمین سبز دوخته اند، د رحالی که می دانند نتیجه تیم رقیب با یک تماس رقم می خورد و مطمئن هستند بازیکنی که پنالتی از دست بدهد تا توپ بخت برگشته ی تک به تک با دروازه بان لایی خور را به آسمان حافظیه بفرستد سال بعد فیکس بازی می کند ، اما باز هم ایمان دارند که تیم مظلومشان پاک توپ می زند و هیچ گاه حرف و حدیثی پیرامون بازیکن و مربی و مدیر عاملش نیست!

 

این قشر میلیونی سال هاست پای تیم زخم خورده و از پایی افتاده اش ایستادند تا درست در روزهایی که خنجر های نامردی آقایان  می رفت زخمی دیگر بر پیکر این باشگاه زند ، با دعای خیر هوادارن تیم محبوب ایران برگشت به خودشان...

خداوند در پاسخ صبرشان آرین روبن را هدیه و پیشکش به این مردمان صادق هدیه داد!

می نویسیم پیام صادقیان، بخوانید آرین روبن بایرن!

صادقیان شکار سردار، ستاره ای که می تواند آسمان فوتبال آسیا را در جام جهانی در سرزمین توپ و تکنیک روشن کند! صادقیان می تواند نوید روبنی را در جام جهانی بدهد که بعد از خداد و کریمی کمتر کسی می تواند توپ را چنان جادو کند که انگار به استوک هایش دوخته شده است!

صادقیان خونسرد، تکنیکی در خدمت تیم این روز ها غنیمتی است در تیم پرسپولیس، بازیکن جوان در کناره های زمین توپ را چنان به حرکت در می آورد که هر بیننده ای را به آلیانز آرنا می برد! البته هواداران تیم دوپینگی چه می دانند آرنا کجای دنیاست! نه آقایان در قطر و منزل شیخ نشینان نیست! ورزشگاهی است که ستارگان پرسپولیس زمانی که شما در دسته سه بودید و یا فوق ستاره ی قلابی شما در سواحل قطر یخمک می نوشید  بارها در آن توپ زده اند!

سبک حرکت صادقیان جوان بدون شباهت به بازی زیبای روبن نیست! در عرض حرکت کردن و شوت زدن، قدرت دریبل زدن بالا! سوار شدن بر توپ! نگاه و تفکر بازی ! حال بماند شباهت و استیل این بازیکن به ستاره ی هلندی!

هودار پرسپولیسی با حمایت های ما:

پیام می تواند روبن پرسپولیس باشد، پرسپولیس با سردار می تواند بارین مونیخ آسیا شود!


 

استفاده از این مطلب باذکر ریزه نیوز بلامانع است.

    

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 17 مرداد 1392 ساعت 19:06
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .