آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

محبوب دیروز !محکوم امروز!مجرم فردا!

  • چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 09:30

ماگنده تر از تو را هم به زانو ...

ریزه نیوز :عدالتی که شعارمان شده است و تنها جهت خودنمایی و زینت زبان تنها جنبه ی شعاری پیدا کرده است، شعار عدالت ید طولایی دارد در فرهنگ غنی ایرانی ! از سیاست گرفته ، چندی در اقتصاد شاخ شد!

  درست جایی که کسی باورش نمی شد پا در کفش فوتبال پابرهنه ی ایران کرد !

عدالت چگونه دست بر شانه های لرزان فوتبال ایران گذاشت! این بار عدالت از زبان صدا و سیما  قی شد! عدالت صدا و سیمای ما هم مانند خیلی از کارهای ما نمره اش از صد فقط نود است! آری صدا و سیما! همان که هر چیزی دارد جزء عدالت !جزء اعتدال همه چیز دارد ! عدالت صدا و سیمای ما هم مانند خیلی از کارهای ما نمره اش از صد فقط نود است!عادل دارد! خنده رو دارد ! نیش زخم دارد! قاضی یک طرفه دارد ! فردوسی پور دارد!

 

 

وقتی این فوتبال عادلی چون عادل دارد ! مربی چون قلعه نوعی!مدیری چون شوالیه خیال!فدراسیون گریه دارد! اصلا این فوتبال چه کم دارد! فقط عادل کم دارد!عادل دیروز ! مرد محبوب دیروز!

به یک باره چه شد! خیلی راحت نهان آشکار شد و روبهک بجست و طعمه بروبود!جایی که بر سرشاخه های فوتبال این مملکت تبانی، روسیاهی می کرد! فردوسی پور به یک باره هرکاری که دلش خواست با فوتبال کرد!

وقتی همه ی تیرها رو سوی پدر تبانی فوتبال ایران شلیک می شد!به یک باره قلعه نوعی تقصیر ها را گردن عادل خان انداخت و بد جوری به مجری خوش خنده تاخت ؛تا یا خود تبرئه کند یا ...( هرچند مادر زاده نشده تا مچ  آقای قلعه نوعی و بخواباند!)

هر چند کسی به خود اجازه ی مشکوک شدن نداد، اما به یک باره با شروع مجدد نود محبوب جرقه ای ناخداگاه در ذهن همه ی ما زده شد! چه شد ! ما نفهمیدیم!دیگر اعتراضی به عملکرد پدر علم تبانی در ایران نبود! حال سئوال این است!

آیا حق با ماست مشکوک شویم یا نه؟

برنامه ای که دیگر اعتراضی به عقد قرار داد نظری نداشت!دیگر برای 90 مصدومیت جمشیدیان شکوک نبود!دیگر قلعه نوعی امیر نبود انگار رئیس صداو سیما بود!

این چنین بود که هر چه بود تاختن به پرسپولیس مظلوم بود!دیگر انگار فردوسی پور عادل نبود!قضیه کمی بودار بود!تاختن های بی جهت به پرسپولیس!از تلقین کسالت آور بودن بازی های پرسپولیس تا بررسی قرار داد های این باشگاه مردمی ، به صلابه کشیدن دهنوی ، حمله ی شدید به داور بازی پرسپولیس بماند انگار برای عادل دیگر اشتباه داوری جزیی از فوتبال نبود!

آقای فردوسی پور کم کم داری از خط قرمز ها عبور می کنی ! تو را صادقانه نصیحت می کنم!پایت را از گلیمت دراز تر نکن ! مدیریت باشگاه محبوب ما به تو امثال تو ربطی ندارد!کاری نکن به یکباره تخت و پادشاهی محبوبیتت خود سبب منفوریتت شود!

کاری نکن میلیون ها هوادار پرسپولیس که همیشه در صدر بینندگان نود هستند ، تو و برنامه ات را به زباله دان تمام برنامه های بی کیفیت و یک طرفه ی صدا و سیما بیندازند!

کاش آقای فردوسی پور ؛ به صورت خیلی خود جوش تماس با سردار گرفته می شد و یک طرفه محکومش نمی کردی!

آقای عزیز گنده تر از توهم نتوانستند سردار و از ما بگیرند تو که بماند!

و من می ترسم! می ترسم از روزی که بد جوری از چشم ها بیفتی!

 

 


استفاده از این مطلب باذکر ریزه نیوز بلامانع است!

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 05:42
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .