آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سردار باید اخراج شود !

  • پنج شنبه, 06 تیر 1392 ساعت 19:37

ریزه نیوز :از وقتی خبر باور نکردنی اخراج موفق ترین مدیر عامل تاریخ فوتبال ایران را به ادعای خیلی از کارشناسان شنیدیم دلیلی قانع کننده بر اخراج وی ندیدیم به ناچار نوشتیم سردار باید اخراج شود !

هرچند تیتر هم شرمگین می شود وقتی منصفانه به تمام زحمت های سردار می اندیشد نه اندیشیدن به سبک تیتر ها سایت گول (گل) نه سایت های دلالیسم و دروغ پرداز !

تنها نمی دانیم آقایان به کدامین جرم سردار دل ملیون ها هوادار عاشق پرسپولیس را به درد آوردند و نمی دانیم و از پشت پرده ها بی خبریم شاید اخراج مردی واقعی  غیر قابل تحمل برای بعضی ها بود  که تا دیروز شعارشان حیدری بود و اعمالشان ...!

راستی چرا امضا بر اخراج سردار تیز کرده اند !

 

چون حال می فهمند که اگر کسی بخواهد صادقانه زحمت بکشد و مشغول شعار و عوام فریبی نباشد می تواند :

بعد از 20 سال نام زیبای پرسپولیس را بر گوشه ی تلویزیون حک کند و بر لغت موقت پیروزی بنشاند .

به برند معتبر پرسپولیس مفهوم ببخشد و چون باشگاه های بزرگ کسب در آمد نماید .

شرایط پرسپولیس بدون زمین تمرین را  با درفشی فر با تمام امکانات عوض کند .

باشگاهی را که هر که می خواست می امد و هر که می رفت ، نمی رفت را نظمی ببخشد و  امورات باشگاه را سیستماتیک کند.

در حالی که همه نا امید بودند مصطفی پاشا را دوباره به هوادارن هدیه داد.

بر خلاف کمپوزیا تمام فعالیت هایش با نظر هوادارن باشگاه بود تا دنیزلی را خواستند نظر مردم را چاله میدانی نخواند،ژوزه را بر متسو ترجیح داد تا ثابت کند مالکان اصلی باشگاه هوادارن هستند نه کمپوت ها و کنسر وها و ...

به پیشکسوتان همیشه معترض (بعضی آقایان) اهمیت داد ،منزلت و احترام داد هرچند در این روزگار نامردمی ها نمک خوردند و بسته اش را از قی  بی معرفتی پرکردند .

تمام فوتبالی ها بر  مراسم معرفی پیشکسوتان سجده کردند و در برابرش سر تعظیم فرود آوردند و فتل خلبان هم نظرش کپی برداری  از این مراسم برای معرفی بهترین بازیکنان دوپینگی بود اما سردار کپی رایت را هم ممنوع کرده بود برای مردمان لابی و قمه  ! این بود که بعضی ها تندیس ها را شکستند و هواداران معترض به اخراج سردار تنها را جیره خور نامیدند .

بماند از  برنامه ریزی هایش برای کارت هواداری ، تشکیل تیم های ورزشی در سایر رشته ها از دانشگاه ،رستوران های زنجیر ه ای، شبکه تلویزیونی ، سایت رسمی باشگاه ،هواپیمای خصوصی  و ... نگوییم تا نا کار آمدی اکثر آقایان و نوچه هایشان  عیان نشود .

به  آقای مالکی  و بعضی ها می گویم  تنها دلیل اخراج سردار تلاش و زحمت های شبانه روزی  ایشان است .

 

هوادار پرسپولیسی

نگذاریم آرزوی ساختن ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس بر دل سردار بماند.

 


 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع خبرگزاری ریزه نیوز بلامانع است.

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 05:39
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .