آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرگذشت عدالتی که در فوتبال ایران مرده است .

شیرها هرگز باج به کفتار و کرکس و گرگ نمی دهند !

پرسپولیس پرسپولیس طراح : محمد سلیمی

کسی جلو دار بی عدالتی ها در فوتبال این مملکت نیست .

به گزراش ریزه نیوز :روزگاری در جنگی شیری قوی هیکل بود و قدرتمند ، تمام حیوانات در برابرش سر خم می کردند و سگان و گرگان و کفتارها برایش دم تکان می دادند تا اینکه روزگاری شیر رنجور شد و جنگل با گله ی گرگان و کرکسان و کفتار ها ماند ، قدرت را بین خود تقسیم کردند و هر کسی سهمی از جنگل برای خود برداشت و جنگل شد لجن زار، اما وقتی بعد از مدت ها شیر دوباره قدرت گرفت و ایستاد و غرش کرد ، کفتارها گله ای شدند و گرگ ها زوزه کشیدند و کرکس ها پیدا شدند تا از مرگ شیر سهمی به دست آرند ، اما شیر دوباره قدرت را به دست گرفته بود و بر صندلی قدرت جنگل تکیه زده بود تا دوباره عدالت را اجرا کند اما ...

آری عجب شباهتی است بین روزگار فوتبالی ما و داستان این جنگل ؛ وقتی که شیر نماد پرسپولیس باشد و سگان و گرگ ها و کفتار ها و ... نماد !

بگذریم ، اما متاسفانه اخبار این روزهای فوتبالی قلب هر هوادار پرسپولیس را به درد می آورد و پیگیری اخبار ما را تا سر حد جنون پیش می برد .

اما هوادار پرسپولیس ، ببین و هوشیار باش که چگونه انس و چهار پایان قصد نابودی ارتش سرخ دارند و از رسانه ها تا منجیان قانون تمام هم و غمشان نابودی پرسولیس و برانکویی است که ثابت کرده است می شود فوتبال این مملکت را از نابودی نجات داد و شور و شوق به جوانان بازگرداند و از فوتبال لذت برد .

اینجا عده ای بر کیروش سجده می کنند و هر روز دست به دعا هستند تا تیم برانکو نابود شود و کیروش مرد اول فوتبال بی درو پیکر ما باشد و فدراسیون نشین ها هم که شفاف دست به کار شده اند تا یا تبریز جام ندیده قهرمان شود یا دوباره جام بر تاج اصفهان نشیند .

قطعا برای همه ی شما روشن است که هیچ کس دوست ندارد پرسپولیس قهرمان شود و تلاش می کنند تا با هر حربه ای که شده است راه را بر قهرمان شدن پرسپولیس ببندند و کمیته انضباطی و داوران پیشتاز شده اند و سازمان لیگ و فدراسیون بماند.

هوادار ، هوشیار باش که نقشه های شوم آغاز شده است و با محروم کردن سید جلال و کمال اولین تیرها شلیک شده است و این تیرباران ادامه خواهد داشت تا پرسپولیس قهرمان نشود .

هوادار نام پرسپولیس ، برانکو و هوادارن میلیونی ارتش سرخ که تمام ورزشگاه های ایران را پر می کنند و از خوزستان تا اصفهان ، از قم تا مشهد و ... خاری است در چشم آقایان پس هوشیار باش و الان زمان حمایت ماست ، نکند خوابت ببرد و اسیر بازی پا در لجنان شوی و جام از کف برود .

اما ، من و میلیون ها هوادار پرسپولیس ، منتطر روز حساب و جزا می مانیم ، اگر باشد !

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 16:00
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .