آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پرسپولیس

پرسپولیس (71)

از عجایب این دنیا همین بس که قعرنشینان برای قهرمان کری می خوانند و کسانی که هفته ها زودتر به فجیع ترین شکل ممکن حذف شده اند برای تیمی کری می خوانند که بین چهار تیم برتر آسیاست.

اگر به کارنامه ی برانکو نگاه کنید نا خدا گاه به این نتیجه می رسید که او کارش را بلد است و برای رسیدن به موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

01 خرداد 1395 دیدگاه (1)

 جدول نقل و انتقالات دو باشگاه محبوب ایران پرسپولیس و استقلال .

پرسپولیسی ها با شکار عقاب ، نقل و انتقالات را سریع و جدی آغاز کردند .

باز هم پرسپولیس ، باز هم اشتباهات داوری ، باز هم یک کمک داور !

تیم پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی استقلال اهواز را شکست داد که در پایان این دیدار جنجال بسیار زیادی به پا شد.

بعد از اینکه سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس به جرم انتشار تصاویر و فیلم غیر اخلاقی راهی اوین شد دوباره عده ای نشستند و برای ما از شعرهای حقوق بشری خواندند !

صفحه1 از5

فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .