آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آیا فرهاد مجیدی دوپینگ کرده است

  • پنج شنبه, 31 ارديبهشت 1394 ساعت 06:55
فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی محمد سلیمی

 

آنچه در زیر می خوانید گلچینی از صحبت های ستار همدانی پیشکسوت استقلالی هاست که ریزه نیوز سعی کرده است کمی شفاف تر به مسائل ورود کند .

 

به گزارش ریزه نیوز : بعد از نتایج دور از انتظار ژنران آبی ها در دو فصل اخیر  ، سر انجام خیلی ها به این نتیجه رسیدند که دوران نتایج مشکوک و تبانی ها به پایان رسیده است و این پایانی بود بر فعالیت ژنرال آبی ها در استقلال !

 

اما در اقدامی عجیب بعد از کنار گذاشته شدن امیر ، فرهاد مجیدی چنان به سرمربی استقلال تاخت که از نظر تمامی اهالی فوتبالی ناجوانمردانه  و غیر ورزشی بود و خیلی ها بر این باور هستند که ستاره ی آبی ها از نسبت دادن  کلماتی چون بی کفایت و بی لیاقت به مربی سابقش ، دنبال گرفتن انتقامی بود که امیرخان بارها و بارها در زمان ترک استقلال در اوج شرایط بحرانی توسط وی ، به ستاره ی آبی پوشان تاخته بود .

 

اما این سخنان فرهاد مجیدی که زمانی تمام فکر و ذکرش پول های عربی بود ، به شدت از سوی پیشکسوت استقلالی ها ، ستار همدانی پاسخ داده شد . پاسخی که دارای ابهام بسیاری است و در دلش نکاتی را کنجانده است که شاید برای حل آن زمان بیشتری نیاز باشد .

 

ستار همدانی در جمله ای می گوید : آقای مجیدی خداوند ناظر بر اعمال انسان هاست و هیچ چیز از چشم او پوشیده نیست.

 

حال از آقا فرهاد سئوالی که باید پرسیده شود این است که ایشان در کنار فوتبالی که محبوبش کرد ، به چه اعمالی مشغول بوده است که ستار همدانی هم از آن مطلع هست ، اما هوادارن سینه چاک شما بی اطلاع مانده اند .

 

همدانی ادامه می دهد : شما بهتر است به مسائلی مهمتر از فوتبال برسید و کفایت خود را ابتدا برای خودتان مشخص کنید و بعد فوتبال.

 

یعنی ستاره ای که استقالی ها در سرزمین بدون ستاره شان برای او هورا می کشند ، بی کفایت است و هوادارن این باشگاه سال های سال است بر قبری گریه کرده اند که مرده ای در آن نیست و دل بسته ی یک بی کفایت تمام عیار شده اند ، البته نیازی به پاسخ گویی به این سئوال نیست ، چون هیچ ستاره ای برای چند درهم بیشتر در اوج مشکلات هوادران و تیم محبوبش را رها نمی کند و برای شیوخ عربی به میدان نمی رود .

 

اوج جملات پر ابهام همدانی جایی است که می گوید : آقای مجیدی کاش می‌ شد در حضور خدا به او پاسخ دهید چه شد که به یکباره از فوتبال خداحافظی کردید؟

 

راستی چه شد ستاره ی آبی ها به یکباره خداحافظی کرد ، همدانی چه نکته ای دراین خداحافظی را می داند و ما بی خبریم ، به هر حال خیلی واضح است که این خداحافظی به خاطر اختلاس و سرقت بانک نبوده است و انچه بیش از هر چیزی برای ورزشکاران ننگ است ، مسئله ای به نام دارو های نیرو زا به نام دوپینگ است ، هر چند که یاران مجیدی دست بالایی در دوپینگ کردن در دربی ها دارند و آقایان مثل هزاران مشکل دیگر  مخفی کاری  کرده اند .

 

وی ادامه می دهد : مردم ایران، مردم باهوشی هستند که یک روز بالاخره حقایق را می‌ فهمند.

 

نمی دانیم کدام حقایقی در باره ی ستاره ی آبی ها وجود دارد که میلیون های استقلالی بی خبر از احوالات ستاره ی دروغین خود هستند ، چه کسی باید این حقایق را فاش کند ، کاش مسئولان فوتبالی ایران تلاش می کردند تا مردم بیشتر به این حقایق برسند .

 

همدانی در پایان می‌ گوید: شما که ادعای استقلالی بودن و آبی بودن را می‌ کنی همان کسی هستی که در سخت ترین شرایط و در حساس ترین شرایط استقلال را تنها گذاشتی و با بهانه های واهی مردم را فریب دادی.

 

اما برای من جای تعجب دارد که چگونه هوادران استقلال چون کبک سرشان را زیر برف کرده اند و هر گز نمی خواهند حقایق پیرامون فرهاد مجیدی ستاره ی عربی ، خلیجی خود را درک کنند . البته شاید حق داشته باشند ، استقلالی ها به جز این ستاره ی سراسر مبهم خود به چه کسی دل خوش باشند ؟

 

همدانی می گوید : ماه هیچ وقت پشت ابر نمی‌ ماند و چهره واقعی انسان ها خیلی زود مشخص می‌ شود.

 

در پایان یک سئوال از هوادران استقلال دارم : اگر روزی ماه به گفته ی ستار همدانی از پشت ابر در آمد ، آیا شرمگین تمام این روزهایی نخواهید شد که برای ستاره ای دروغین کف زدید و هورا کشیدید ؟

 

حال از همه ی فوتبالی ها می پرسم :آیا فرهاد مجیدی دوپینگ کرده است و ستار همدانی از آن مطلع است .

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 31 ارديبهشت 1394 ساعت 07:30
  • اندازه قلم

دیدگاه‌ها   

-2 # علی 1396-06-04 21:19
...تو مجلتون.شما اگه خدا حالیتون بود هیچ وقت چیزیو ک باچشم ندیدین باور نمیکردین.واقعا برای همتون متاسفم شما اگه شعور داشتین لنگی نمیشدین.بی فرهنگ تر از شماها وجود نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .