آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

همه رای دادند

همه با هم همه با هم طراح : محمد سلیمی

دوباره مردم پیروز شدند و این پیروزی باید با اتحاد به نتیجه برسد و تفرقه سبب شسکت همه خواهد شد .

 

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که دشمنان این مرز و بوم سعی داشتند تا با ایجاد تفرقه و دو دستگی مانع از پیروزی ما شوند و با دلسرد کردن مردم انتخابات مردم غیور ایران را کمرنگ کنند ، اما بازهم این مردم بودند که تمام نقشه های شوم غربی ها را نقش بر آب کردند .

به هر حال در انتخابات باید یک نفر پیروز شود و  فرقی نمی کند از کدام دسته باشد ، مهم این است که از همان روز بعد از انتخابات همه ی مردم یک دل شوند و برای محقق شدن خواسته ها تلاش کنند و هدفی جزء آبادانی شهرها و روستا ها نباید داشته باشند .

قرار نیست تمام کاندیدهای محترم پیروز شوند ، پس لطفا اختلافات را در همان زمان قبل از انتخابات رها کنید و یک دل شوید چرا که قوچان و فاروج ما کم کاستی ندارد ، که بخواهیم تمام انرژی خود را صرف اختلاف سیاسی کنیم .

طرفداران محترم در نظر داشته باشید که اختلافات سیاسی هیچ دردی را از این منطقه دوا نمی کنند .

لطفا با هم یک دل و یک صدا شویم تا شاید شاهد پیشرفت شهر و روستا ها شویم .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .