آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وقتی که تحریمی در کار نبود

لغو تحریم ها لغو تحریم ها طراح : محمد سلیمی

بلاخره روز به پایان رسیدن تمام تحریم ها از راه رسید و  زندگی ما پر از گل و بلبل شد .

 

به گزارش ریزه نیوز : هوا خوب است و باد ملایمی از میان شاخه ی درختان وزیدن گرفته است و بر تمام جنگل فضای آرامی حاکم شده است .

رودها پر آب شده اند و سد ها دیگر توان ذخیره ی این همه آب ندارند و دیگر در هیچ شهر ایران  جیره بندی آب وجود ندارد و تمام روستاها به یمن لغو تحریم ها  مشکلی به نام کم آب ندارند .

هر چند سال هاست که به دلیل تحریم ها برف و باران در ایران به حداقل خود رسیده بودند به احتمال زیاد با لغو تحریم ها و  حل شدن مشکلات نزولات جوی به زودی حتی کویر های مرکزی ایران هم  تبدیل به جنگل می شوند .

آلودگی ها از شهرها رخت بسته اند و آسمان شهر ما آبی آبی است و تنها خورشید است که در آسمان شهرمان سرک می کشد .

من هم دیگر سر کار نمی روم و وضع زندگی ام عالی شده است و چه خوب است که مملکت دیگر تحریم نیست و دوغ هم سر کوچه ی ما لیتری 200 تومان شده است .

کارگران کارخانه ها تمام حقوق عقب افتاده را یک جا دریافت کرده اند و کارگاه ها ، پر رونق شده اند و دیگر مرزهای ایران توان این همه صادرات را ندارند .

حتی با واریز شدن  پول فدارسیون قراره تیم های ایتالیا ، آلمان ، آمریکا و فرانسه هم برای بازی های تدارکاتی به تهران بیایند و کیروش مانده است که چه بازیکنانی را برای مقابله ی با ستارگان جهان انتخاب کند .

همه چیز خوب است ، بنزین ارزان شده است ، قیمت  آب و برق و گاز هم به 50 سال قبل برگشته است ، همه چیز ترقی کرده است و رشد علمی ایران هم به بالا ترین حد خود رسیده است .

راستی قرار است به زودی دلار هم به همین چند ریال خودمان برسد .

همه چیز خوب است ... تحریم ها لغو شده اند .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .