آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یمن منتظر ماست بیا تا برویم

  • چهارشنبه, 23 ارديبهشت 1394 ساعت 16:34

 

 

اهل سیاست نیستم تا ادعا کنم موشک های ایران برای دفاع از آل سعود آماده اند ، یک روستایی ام و می گویم یمن منتظر ماست همین !

 

به گزارش ریزه نیوز : جناب محسن رضایی از اهالی مجلس تشخیص مصلحت نظام اعلام کرده اند که هر کشوری به مرزهای آل سعود حمله کند ، با ایران طرف است اما نمی دانم چرا من از این جملات شرمگین شدم .

 

آقای رضایی نمی دانم قرار است کدام یک از موشکهای ما بر سر مردم یمن فرود آیند اما از کودکی یادم داده اند که چشم به کیسه های زر ندوزم و آنجا که مظلومی مورد ستم قرار می گیرد با ستمگران همسو نشوم ، حال نمی دانم با کدامین منطق اعلام کرده ای که قرار است روزی ما هم کودک کش شویم .

 

نکند در این دنیای پر از تزویر تو هم لفزیده ای ف هر  چند در فتنه ی 88 هم خیلی دیر به خود امدی و از صف توابین شدی ...

 

نه ما کودک کش نبوده ایم ، ما ظالم نبوده ایم و نخواهیم شد ، ما در خط ولایتیم و هیچ گاه چون یاران امام حسن ، دنیا و آخرتمان را  به کیسه های طلای معاویه نمی فروشیم ، ما می مانیم و گوش به فرمان ولی هستیم .

 

چگونه باور کنم  که کودکان یمنی در حال مرگ هستند و زیر بمب باران آل سعود سگ صفت از وحشت به خود می لرزند و جرات بازی کودکانه ندارند و متاسفانه  عده ای در سرزیمنم ، سرزمین مهدی موعود ، ولی را رها کرده اند ، یمانی را رها کرده اند و در صف یاران شیطان تک چشم رفته اند .

 

نه جناب رضایی خیالت راحت باشد ما از سپاه خراسانی هستیم و هرگز بر ولی خود شمشیر نمی کشیم و امام خوبی ها را با تمام هستی هم عوض نمی کنیم .

 

آل سعود به کنار لازم باشد برای دفاع از حق  مظلومان با دنیا به جنگ بر خواهیم خواست .

 

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .