آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یادداشت ویژه

لعنت بر مسکن های مهر

مسکن مهر مسکن مهر عکس: ریزه نیوز

چه فرقی دارد ، کرکسی مردار خوار باشی یا موجودی دیگر با خلق و خوی کرکسان!

 

ریزه نیوز : وقتی کرمانشاه لرزید و در نیمه های شب خبرش پخش شد ، ناخداگاه دل تمام ملت ایران لرزید و در تاریکی شب چه کسی بود که دلش نگرفته باشد برای کودکان و مردم کرد سرزمینمان !

اما به محض طلوع آفتاب و دیده شدن تمام ویرانی ها ، به یکباره لاشخورها یک جا جمع شدند و تمام حرف و نوشته هایشان بر تفرقه انگیزی چرخید و هرکس تفرقه ای را شروع کرد و یکی هم نشست و شروع کرد به تسویه حساب های سیاسی !

در میان تمام کمبود ها و نا کارمدی بسیاری از ارگان های دولتی ، متاسفانه به یکباره جنگ رسانه ای آغاز شد و کسانی که در تمام این سالها رسانه ها را در اختیار گرفته اند و در طول تاریخ تنها بر طبل مظلومیت کوبیده اند شروع کردند به تیتر زدن و نوشتند لعنت بر مسکن های مهر!

و مردمی که سرگردان بودند میان کوچه های خاکی مسکن مهر ! و چه خانواده هایی بودند که شب ها از ترس آوار شدن مسکن هایشان تا صبح لرزیدند و چه فرقی داشت مسکن مهرشان در شرق باشد یا در غرب ، مسکن مهری ها از جنوب تا شمال آرامش نداشتند و گویا دوباره بی خانمان بودند .

کاریکاتور های سیاسی آغاز شدند و از میان آن همه ویرانی تنها دیوارهای نمای ساختمان های مسکن مهر بود که دیده شدند و هیچ کس هم از خود نپرسید بر سر خانه های گلی روستا چه آمده است و هیچ کس از ویرانی های دیگر نگفت و وقتی رسانه های جبهه ای که همیشه فغان مظلومیت سر داده است شروع به کار کرد حتی یک نفر هم از خود نپرسید که بر سر بیمارستانی که همین دو روز پیش افتتاح شد چه آمده است !

من باور کرده بودم که تمام کشته ها را از زیر آوارهای مسکن مهر بیرون آورده اند ، در حالی که هرگز چنین نبود و  اگر هم تمام هم وطنان جانباخته هم در این مسکن های ارزان بوده باشند باز هم مسکن های مهر کرمانشاه عزیز در دوران دولت محبوب رسانه های زنجیره ای بوده است ، اما باز هم هیچ کس از خود نپرسید که به همان اندازه ای که محمود مقصر است قطعا حسن نیز مقصر است !

و من همچنان از دست این لاشخورهای سیاسی قلم فروش در حیرانم که چرا حتی یک عکس ، یک تصویر ، از اختلاف استحکامات مسکن مهر و مسکن اجتماعی منتشر نکردند و نمی کنند و نخواهند کرد .

و عجبا از رسانه هایی که حتی یک بار هم ننوشتند که برای نوسازی مسکن های روستایی و شهری ، دولت فعلی چه کرده است !

لعنت بر قلم هایی که ارزان فروخته شدند !

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 11:51
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .