آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بخاطر یک مشت دلار /پوستر

مهدی جهانگیری دستگیر شد

بخاطر یک مشت دلار بخاطر یک مشت دلار طراح: محمد سلیمی

امروز مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری معاون اول حسن روحانی دستگیر شد.

به گزراش ریزه نیوز :اسحاق جهانگیری بعد از خبر دستگیری برادرش نوشت :اطلاع دقیقی از دلیل، چگونگی دستگیری، اتهام، ضابط و شاکی برادرم ندارم، البته وی هیچگونه مسولیت و فعالیت دولتی ندارد.

در ایران عزیز چه خبر است که هرکه از راه می رسد اختلاس می کند و رانت خواری می کند و حقوق نجومی میگیرد و آنگاه با خیال راحت به زندگی خود ادامه می دهد یا اینکه فوقش به کانادا مسافرت می کند .

چه فرقی دارد زنجانی باشد یا خاوری ، چه فرقی می کند حسین فریدون باشد یا جهانگیری ، چه فرقی می کند دختر صفدر حسینی و نجومی بگیر باشد یا دختر مظلوم وزیر آموزش وپرورش !

جهانگیری دستگیر شد

آری اوضاع ایران چنین شده است ، فقط بخاطر یک مشت دلار اینجا مسئولان خدمت گزار مردم شده اند !

اینجا به راحتی می برند ، می خورند ، می بخشند و برای هیچ کس هم مهم نیست !

آقایان امروز دستگیر می شوند و فردا با سند میلیاردی آزاد می شوند و این چرخه همچنان ادامه دارد چون تا زمانی که زندان باشد ، سند هست و وقتی اقایان هستند ، سند میلیاردی اصلا مهم نیست !

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 14 مهر 1396 ساعت 17:35
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .