آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یادداشت اقتصادی

اقتصاد (21)

تصویر عجیب مسکن های مهر بعد از زلزله کرمانشاه !

طرح ویژه لاشخورها در ادامه مطلب ...

در روزگاری که مردم مهم تر از احزاب شده اند باید نشست و به حال قلم ها گریست !

جان مولا حرفم را گوش کن شمع بیت المال را خاموش کن !

کسانی که تا به امروز برای دریافت کارت ملی اقدام نکرده اند ، برای یارانه ی بهمن ماه منتظر نباشند .

خبر دردناک کشیدن بخیه های زخم کودکی که تازه بخیه شده بود ، قلب هر انسانی را به درد می آورد و یک جمله در ذهن ها تداعی می شود ، اگر پول ندارید باید بمیرید .

زمین قهر نکن ، اینجا رسم جدیدی آغاز کرده اند ، بگذار نعمت خداوند را در دل تو دفن کنند اما به مردمان نیازمند سرزمینم ندهند ، زمین تو قهر نکن !

بدون بیمه ، بدون کار ، هوای سر زمستان ، لطفا اگر امکان دارد یکی به فکر کارگران ساختمانی هم باشد .

تا دیروز  از ترس مرگ سوار پراید نمی شدیم و قبل از سفر های برون شهری ناچار به نوشتن  وصیت بودیم  و امروز باید از قسط هایش ترسید که اگر پراید ما را نکشد قطع به یقین فکر پایان ماه ، ما را دق می دهد  .

قرار است اقتصاد مقاومتی راه گشای مشکلات اقتصادی این روزهای مملکت باشد ،اما متاسفانه برای مسئولان مربوطه اقتصاد مقاومتی تنها یک شعار است .

صفحه1 از2

فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .