آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آزادی از نوع بیان

سکوت کن سکوت

سکوت کردن سکوت کردن طراح : محمد سلیمی

در روزهایی که سکوت بهترین فریاد است ، ما هم سکوت می کنیم .

 

به گزارش ریزه نیوز : در تمام این مدت فکر و اندیشه ی ما دفاع از آرمان های انقلابی بوده است که پایش خون های جوانانی ریخته شده است که از بهترین جوانان این مملکت بوده اند .

تمام هدف ما دفاع از راه شهیدانی بوده است که قرار بود در کنار ما با خیال راحت زندگی کنند اما از تمام زندگی خود گذشتند تا ما باشیم و یک عمر زندگی !

اما نمی دانم کجای راه ما اشتباه بوده است که عده ای در تمام این مدت سعی بر سنگ اندازی در مسیر داشته اند تا ریزه نیوز هم سکوت کند .

در تعجبیم از اینکه حق نداریم حرفی بزنیم و انتقادی کنیم که نکند به دوستان بر بخورد .

نمی دانم شاید گناه ما این باشد که با خود عهد کرده ایم در راه شهدا بمانیم و تا آخر در مسیر رهبری و ولایت گام برداریم .

اما دوستان خسته مان کرده اند ، دوستانی که نمی خواهند فریادی باشد و در حالی که ریزه نیوز از همان آغاز تاسیس اعلام کرده بود که به هیچ حزبی وابسته نیست و وام دار هیچ کسی نیست ، متاسفانه در این روزگار حتما باید از حزبی دفاع کنیم تا بر حق شویم .

ما با تمام وجودمان اعلام می کنیم ، سرباز سید علی هستیم و خواهیم ماند حتی اگر تنها ترین تنها شویم و مجبورمان کنند لال شویم .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .