آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آن دور دست ها روستای است

روستای دور دست روستای دور دست عکاس : محمد سلیمی

مردمان ساده ی روستایی با دل هایی بزرگ و دست هایی خسته و پینه بسته با تمام گرفتاری ها ، مهربان در دل کوه جلوه ای از زندگی صاف و بی ریا به نمایش می گذارند .

 

به گزارش ریزه نیوز : چندی است که روستای ریزه خالی از شور و شعف جوانی شده است و با کوچ جوانان این روستای زیبا و تاریخی دلی پیر به خود گرفته است .

در کنار تمام رنگ و لعاب دروغین زندگی این روزها ، مردم روستا همچنان یک رنگ مانده اند و تمام زندگی شان خلاصه می شود در یک سادگی زیبا که می ارزد به تمام تجملات این روزهای زندگی شهر نشینی کسالت آور و خسته کننده ، اری اینجا روستاست .

مردم روستایی دل به این دنیای پوچ نبسته اند و با همان محصولات اندک کشاورزی زندگی می گذرانند و نه خبری از دفترچه ی اقساط است و نه برای ماشین های بی کیفیت داخلی در صف وام گیر کرده اند .

اینجا شب ها زود می خوابند و خبری از دنیای مجازی نیست و کسی به شبکه های ماهواره ای اهمیتی نمی دهد ، همین که خبر 20:30 را تماشا کنند ، برایشان کافی است .

آری آن دور دست ها که کسی نمی بیند و برای کسی هم مهم نیست روستایی است .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .