آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ریزه نیوز در تلگرام

ریزه نیوز در تلگرام ریزه نیوز در تلگرام طراح : محمد سلیمی

امام خامنه ای :

می‌ بینم صحنه را، می‌بینم تجهیز را، می ‌بینم صف  ‌آرایی‌ها را، می ‌بینم دهان ‌های با حقد و غضب گشوده شده و دندان ‌های با غیظ به هم فشرده شده علیه انقلاب و امام و همه آرمان ها و همه کسانی که به این حرکت، دل ‌بسته ‌اند.

چه کنم اگر کسی نمی ‌بیند؟

در حوادث فتنه ‌گون، شناخت عرصه دشوار است. شناخت اطراف قصه دشوار است. شناخت مهاجم و مدافع، ظالم و مظلوم، دشمن و دوست دشوار است.

باید گره‌ گشایی کرد. باید حقیقت را باز کرد. گره ‌های ذهنی را باید باز کرد و این تبیین لازم دارد.

به مناسبت هفته ی دفاع مقدس ، گروه ریزه نیوز در تلگرام افتتاح شد .

به گزارش ریزه نیوز : بعد از حضور ریزه نیوز در شبکه های اجتماعی مختلف این بار ریزه نیوز همزمان با هفته ی دفاع مقدس گروه رسمی ریزه نیوز در تلگرام را افتتاح کرد تا بیشتر و بیشتر با  همراهان خود در ارتباط باشد .

همراهان محترم می توانند با ارسال در خواست به  شماره ی مدیر ریزه نیوز به گروه ما بپیوندند  و از مطالب و بحث های مفید گروه بهره مند شوند .

هدف ما از راه اندازی این گروه روشنگری و اطلاع رسانی است و تمام خبرها بدون سانسور در اختیار همراهان ریزه نیوز در این گروه قرار خواهند گرفت .

هم اینک می توانید با پیوستن در این گروه  وارد جمع دوستانه ی گروه تلگرام ریزه نیوز  شوید و اوقات فراقت خود را  با مباحث تفریحی ، نکته ها و سخنان ارزشمند ، بحث و تبادل نظرات سازنده و گفت و گو های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی و ... پرکنید .

روش های پیوستن به گروه ریزه نیوز در تلگرام :

1-  ارسال پیامک به شمارهای 09213802648 و پیامک ریزه نیوز 30005033343536

2- ارسال شماره و درخواست در بخش کامنت های همین مطلب ( شماره منتشر نخواهد شد )

3- از طریق کلیک روی لینک    ( اینجا کلیک کنید )

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .