آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تصاویر عروسی های روستای ریزه

تصاویر عروسی ها در روستای ریزه تصاویر عروسی ها در روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

 

آدابی  که از گذشته ها به مردم این روزهای روستای ریزه است ، در کنار تمام تکراری بودنشان ، باز هم مردم روستا را به وجد می آورند از رقص محلی کرمانجی تا حنا بندان و سلطانی داماد و ... همه ی اهالی روستا را دور هم جمع می کند تا یک شبانه روز شادی و خوشحالی در روستا حکم فرما باشد .

 

عروسی های روستای ریزه که زمانی به بیش از سه روز هم می رسید این روزها با افزایش خرج و مخارج پذیرایی از مهمان ها تنها به یک شبانه روز رسیده است اما بازهم مخارج متفرقه ای که با بی برنامگی آقایان مسئول و فرصت طلبی نوازندگان و فیلم برداران سر به فلک می گذارد سبب شده است جوانان روستا که اکثرا بی کار هم هستند با سختی زندگی خود را شروع کنند .

عروسی های روستای ریزه

 

عروس زیبا

 

عروس روستا

 

عروس ناز

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .