آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

جهت اطلاع

کمک مالی به پیشرفت سایت

 

قابل توجه روستاییان ، همشهریان و کاربران عزیز

 

از آنجایی که سایت خبری ریزه نیوز بدون پشتوانه مالی و با هزینه شخصی اداره می گردد و هیچ گونه فعالیت اقتصادی و هیچ ارگانی ، سایت را ساپورت نمی کند لذا افراد داوطلب می توانند در جهت ارتقای سایت و خرید فضای(هاست) بیشتر و تمدید دامین به مدت 5 یا ده سال دیگر ،از روش های ذیل کمک های مالی خود را ارسال نمایند که در صورت تمایل اسمشان در لیست حامیان مالی سایت قرار می گیرد و برای ایشان کارت دیجیتال حمایت از ریزه نیوز صادر خواهد شد که کارت عکس دار تنها در صفحه ی کمک مالی نمایش داده خواهد شد.

  اسپانسر سایت شوید

 ارگان ، شرکت ، تولیدی یا مغازه ها در صورت تمایل می توانند به عنوان اسپانسر سایت اعلام امادگی کنند تا بنر تبلیغاتی آن واحد به صورت ویژه در خبرگزاری ریزه نیوز نمایش داده خواهد شد.

 وب سایت روستای ریزه نیوز با هزینه مادی و معنوی شخصی ایجاد گردیده و وابستگی به هیچ شخص، سازمان، شرکت، نهاد دولتی و غیر دولتی نداشته و صرفاً با هزینه شخصی اداره می شود.

 شما می توانید در صورت تمایل مبلغی را با توجه به توان مالی خود به وب سایت روستای ریزه هدیه کنید تا ما فعالیت ‌های سایت را تداوم بخشیده و آن را برای شما مفیدتر کنیم.

 عزیزانی که به ریزه نیو زکمک می کنند به عنوان اعضای ویزه ی سایت معرفی می شوند و در کنار اجر معنوی از مزایای زیر بهره مند خواهند شد.

 1- از اشتراک رایگان بهره مند خواهند شد .

 2- به مدت یکسال اشتراک تمدیدی رایگان دریافت خواهند کرد.

 3- نظرات این عزیزان بدون تایید نمایش داده خواهد شد .

 4- در صورت انجام قرعه کشی های سایت در قرعه کشی ها شرکت داده خواهند شد .

 5- هدیه طراحی یک پوستر شخصی دریافت خواهد کرد.

 

به سه روش زیر می توانید کمک های خود را برای ما ارسال نمایید 

    آنلاین

  با کلیک روی عکس به صفحه ی پرداخت انلاین هدایت می شوید.

پرداخت انلاین

 

از طریق شماره حساب

 

کمک های خود را برای ریزه نیوز ارسال نمایید .

 

شماره حساب -228893777 بانک کشاورزی -  به نام محمد سلیمی

 

از طریق کارت به کارت

 

  شماره کارت -6037701089715905 بانک کشاورزی- به نام محمد سلیمی

 

شماره کارت -5892101073759108 بانک سپه  - به نام محمد سلیمی

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 11 اسفند 1396 ساعت 09:23
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .