آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

جهت اطلاع

نماد بی فرهنگی

تابلوی روستای ریزه تابلوی روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

تابلویی که متاسفانه شده است نماد بی فرهنگی یک روستا!

به گزارش ریزه نیوز : متاسفانه نقاشی کشیدن ، تبلیغات ، علامت های اختصاری در گوشه و کنار روستا به چشم می خورند و گاهی به قدری توی ذوق می زنند که آدم دلش می گیرد .

هر کسی خواسته و رسیده تبلیغی بر دیوار های روستا نوشته و روستایی با این همه زیبایی با بد ترین شکل ممکن خط خورده شده است .

عده ای از آقایان روی سنگ ها تبلیغات نوشته اند و شماره هایی که هک کرده اند ، جلوه ی بسیار کثیفی به روستا داده اند و از نمای ساختمان ها چیزی نگوییم .

از دهیار محترم روستا خواهشمندیم هر چه زود تر قبل از آنکه ریزه تبدیل شود به تخت سیاهی خط خطی فکری به حال جلوه ی بصری روستا کند .

از همه ی این صحنه ها اگر بگذریم ، چگونه دیدن این تابلو را تحمل کنیم ، واقعا هزینه ی تغییر یک تابلو در حساب دهیاری وجود ندارد !

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محتوای بیشتر در این بخش: « پارک روستای ریزه در گذر زمان

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .