آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زباله ها

روستا در محاصره زباله ها

زباله ها زباله ها عکاس: محمد سلیمی

زباله ها در روستای ریزه انباشته می شوند و متاسفانه هیچ بخشی هم توجهی به آنها ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : گوشه و کنار روستا ، کوچه ها و کوههای روستا پر شده اند از زباله و جلوه ی بسیار بدی را در این طبیعت زیبا شاهد هستیم ، اما متاسفانه نه مسئولان و نه مردم روستا تلاشی برای از بین بردن آنها نمی کنند.

پلاستیک ها جای سبزه ها و گل ها را در روستا گرفته اند و همه جا شاهد رقص پلاستیک ها و آشغال ها هستیم و برای هیچ کس هم اهمیتی ندارند .

در حالی که هیچ کس اهمیتی به بازیافت زباله ها نمی دهد و هیچ مسئولی هم در بخش جمع اوری زباله ها مشخص نشده است ، وقتی وارد روستا می شویم و از همان لحظه ی اول اطراف جاده شده است زباله دان تا باغ ها و کنار چشمه ها و همه جا !

این در شرایطی است که با انتخاب یک مکان برای انباشت زباله ها و جمع آوری آن ها از سطح روستا می توان به راحتی روستا را از این وضعیت تاسف بار نجات داد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 فروردين 1397 ساعت 16:03
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .