آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پارک

پارک روستای ریزه در گذر زمان

پارک روستا پارک روستا عکاس حمزه حیدرزاده

پارک روستای ریزه با همکاری دهیاری محترم منتقل شد .

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که بارها و بارها در وب سایت روستا و کانال اشاره کردیم که عده ای دانسته یا ندانسته با طراحی پارک قبلی روستا هزینه های هنگفتی به بیت المال وارد کرده اند و با کلی هزینه متاسفانه پارک ریزه هیچ گونه استفاده ای ندارد و بیشتر شبیه یک سوهان روح برای اهالی شده است ، خوشبختانه بلاخره بعد از سال ها قبل از اینکه تمام وسایل نابد شوند ، پارک روستا به مکانی جدید منتقل شد .

دهیار جدید پارک روستا را از بالای کوه به وسط روستا منتقل کردند و با هزینه ای بجا ، علاوه بر مسطح کردن و شن ریزی مناسب و نصب اصولی وسایل پارک ، جلوه ای بی نظیر به ابتدای روستا داده است .

اکنون علاوه بر اینکه تمام کودکانروستا می توانند در این پارکمشغول بازی شوند ، دیگر خطری هم کودکان را تهدید نمی کند ، چرا که پارک سابق روستا ، بیشتر شبیه به محیطی به نام بازی با مرگ بود تا بازی و سرگرمی کودکانه .

مانیز به نوبه ی خود از تلاش های ایشان سپاسگزاریم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .