آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مرد

داستان آن مرد

آن مرد آن مرد عکاس : محمد سلیمی

سر انجام آن مرد هم می رود .

ریزه نیوز : با سرد شدن هوا و فرا رسیدن زمستان ، دوباره آن مرد می آید ، آن مردها می آیند ، مردان روستایی می آیند و این بار در برف برای چارپایانشان با علوفه و زحمت های زمستانه می آیند .

هوا که سرد می شود ، روستا که سفید پوش می شود ، تمام سختی های زندگی بر دوش پیرمردهای روستا است که دیگر خالی از هیاهوی جوانان شده است و جوانان روستا که سالهاست قید روستا را زده اند و برای کار و زندگی راهی کلان شهرها شده اند و روستا و تمام زیبایی هایش را به لقایش بخشیده اند .

روستا دیگر برای جوانان روستا معنی ندارد و تنها خلاصه می شود در چند روز عید و شهریور ماه !

اما همچنان پیرمردها دل بسته ی خاک روستا هستند و همچنان با تمام رنج ها در این روستای کوهستان مشغول دامداری و کشاورزی هستند و چقدر سخت است دامداری در روستایی که زمین های زراعی ندارد .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 18 آذر 1396 ساعت 17:27
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .