آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پرونده ویزه

شورایی که در جلسات جایی ندارد

روستا تو را می خواند روستا تو را می خواند عکس:محمد سلیمی

شورایی که در جلسات جایی ندارد

در حواشی انتخاب دهیاری برای روستایی که هیچ گونه امکاناتی ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : در روزهایی که مردم روستای ریزه منتظر بودند تا در دوره ی جدید شوراها ، دهیاری برای روستا انتخاب شود ، به یکباره شنیدیم خودشان به خودشان رای دادند و خودشان ، هم شورا شدند و هم دهیار !

اما از عجایب این دوره همین بس که ، متاسفانه با خبر شدیم شورای دوم روستای ریزه هیچ گونه اطلاعی از این انتخاب نداشته و هیچ تاثیری هم در انتخاب دهیار جدید نداشته است .

در گفت و گویی که با آقای حیدرزاده داشتیم ، متوجه شدیم که آقایان اصرار داشتند ، ایشان اطلاعی از انتخاب دهیار نداشته باشد ، وی به صراحت اعلام کردند که چندین بار با آقایان موضوع انتخاب دهیار را پیش کشیدم اما هر بار بحث را عوض کردند تا خبر به من هم رسید که آقای قانعی شورای اول روستا به عنوان دهیار انتخاب شده است .

بیشتر اهالی روستا که به آقای حیدرزاده رای داده اند از این پس توقع دارند ، ایشان میدان را خالی نکند و در قبال چنین بحث هایی سکوت نکند و از میدان خارج نشود چرا که می دانیم داستان از چه قرار است و خیلی ها هیچ خوش ندارند تا ایشان هم در کنارشان باشد چرا که منتخب مردم روستا در تمام این سال ها نشان داده است که از حق مردم به سادگی نمی گذرد .

حال چند سئوال ساده پیش می آید:

چه چیزی باعث می شود تا اقای حیدر زاده جایی در جلسات مهم روستا نداشته باشد ؟

چرا سعی می شود ایشان از اتفاقات روستا با خبر نشود ؟

چرا در انتخاب دهیار روستا ، هیچ گفت و گویی با ایشان صورت نمی گیرد ؟

چرا نمی خواهند ایشان در بحث انتخاب دهیار ورود کند ؟

و ...

اما ریزه نیوز از این پس ، تمام اتفاقات مهم ریزه را شفاف با مردم سختی کشیده ی روستا در جریان بگذارد .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .