آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اطلاعیه

هرکه دارد هوس کرببلا بسم الله

پیاده روی اربعین پیاده روی اربعین

این اطلاعیه فقط برای مردم روستای ریزه است

به گزارش ریزه نیوز : اربعین از راه می رسد و دوباره زمان بر افراشته شدن بیرق های سیاه است و قدم های پیاده از نجف تا کرببلا .

دو باره اربعین از راه رسید و زمان قدم زدن در میان کوچه های کوفه و مسجد و محراب کوفه ...

دوباره اربعین از راه می رسد و زمان قدم زدن است ، قدم زدن در کوفه ، نجف ، کرببلا ، چه زمین آشنایی است و چه هوایی برای نفس کشیدن و قدم زدن در کوچه هایی که روزگاری حضرت امیر ، علی (ع)، زینب کبری ، عباس علمدار ، حسن تنهاترین سردار و حسین و حسین مظلوم ...

دوباره زمان با هم راهی شدن تا فرات از راه رسیده است ، فرات و یک دنیا تشنگی و یک کوفه تنهایی و یک لشگر یزیدی ....

هرکه دارد هوس کرببلا بسم الله تا امسال با هم راهی شویم به سرزمین کربلا و نمازی بخوانیم در بین الحرمین و اشک بریزیم بر یک دنیا مظلومیت علی اصغر حسین !

لذا هئیت علی ابن موسی الرضا ریزه به اطلاع همه ی اهالی روستای ریزه در سراسیاب ، کرج ، مارلیک و ... می رساند :

جهت همراه شدن با کاروان عزاداران حسین و پیاده روی از نجف تا کربلا ، جهت ثبت نام به هئیت علی بن موسی الرضا مراجعه نمایند و همچنین می توانند با جناب آقای حسین وطن دوست هماهنگی داشته باشند

اطلاعیه

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 10:58
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .